Registrikaart · Äriregistri kanne 16081822
Spainrent OÜ
- Registrikood16081822
- Asutatud2020 (5 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202522 287 €
- KMKR numberEE102312560
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Spainrent OÜ
- Registrikood
- 16081822
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.10.2020
- KMKR number
- EE102312560
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Hindu küla, Uuepere
- Aadress kehtib alates
- 07.02.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Martin Pärnapuu | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Martin Pärnapuu | Juhatuse liige | 22.10.2020 |
| Aliise Pärnapuu | Juhatuse liige | 07.02.2022 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Martin Pärnapuu | otsene osalus | 22.10.2020 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 41 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 22 287 € | +8 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 77321 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent | Põhitegevusala |
| 0220 | Metsavarumine | |
| 81301 | Maastiku hooldus ja korrashoid |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent teenis ettevõte 2025. aastal 14 995 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 14 995 € |
| 2025 | Metsavarumine EMTAK 2025 | 4833 € |
| 2025 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025 | 2459 € |
| 2023 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2008 | 3000 € |
| 2021 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2008 | 4033 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 22 287 € | 0,00 € | 3000 € | 0,00 € | 4033 € |
| Ärikasum | 15 528 € | 5588 € | 270 € | 125 € | 263 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 15 528 € | 5599 € | 270 € | 125 € | 263 € |
| Aruandeaasta kasum | 15 528 € | 5599 € | 270 € | 125 € | 263 € |
| Põhivarade kulum | 2970 € | 7087 € | 12 142 € | 12 132 € | — |
| Varad kokku | 118 544 € | 92 477 € | 112 058 € | 98 178 € | 75 757 € |
| sh käibevarad | 25 760 € | 13 654 € | 2224 € | 3285 € | 3940 € |
| sh põhivarad | 92 784 € | 78 823 € | 109 834 € | 94 893 € | 71 817 € |
| sh raha | 17 815 € | 13 654 € | 895 € | 2908 € | 3824 € |
| Omakapital | 24 285 € | 8757 € | 3158 € | 388 € | 263 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 6257 € | 658 € | 388 € | 263 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 94 259 € | 83 720 € | 108 900 € | 97 790 € | 75 494 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 18 498 € | 12 675 € | 12 412 € | 12 257 € | — |
| Aruanne esitatud | 25.06.2026 | 30.06.2025 | 25.06.2024 | 01.07.2023 | 30.06.2022 |
| Omakapitali osakaal varadest | 20,5 % | 9,5 % | 2,8 % | 0,4 % | 0,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 69,7 % | — | 9,0 % | — | 6,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.