OÜ Batrian
- Registrikood16083264
- Asutatud2020 (5 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20257132 €
Üldandmed
- Ärinimi
- OÜ Batrian
- Registrikood
- 16083264
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.10.2020
- KMKR number
- —
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Voka alevik, Tiigi tn 3-24
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
34/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 7132 € | +3,5 |
| Müügitulu muutus | 7833 € → 7132 € | -2,7 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 93291 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 7132 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2025 | 7132 € |
| 2024 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2025 | 7833 € |
| 2023 | Muud lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 9230 € |
| 2022 | Muud lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 5154 € |
| 2021 | Muud lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 11 407 € |
| 2020 | Muud lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 788 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7132 € | 7833 € | 9230 € | 5154 € | 11 407 € | 788 € |
| Ärikasum enne makse | 5261 € | 5726 € | 6945 € | 3055 € | 7269 € | 443 € |
| Aruandeaasta kasum | 5261 € | 3459 € | 6945 € | 3055 € | 5837 € | 443 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 12 876 € | 7615 € | 13 356 € | 6412 € | 3356 € | 788 € |
| sh käibevarad | 12 549 € | 7385 € | 12 747 € | 6332 € | 3023 € | 468 € |
| sh raha | 12 149 € | 6710 € | — | — | 3023 € | 422 € |
| Omakapital | 12 876 € | 7615 € | 13 356 € | 6412 € | 3356 € | 443 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 345 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 56,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 73,8 % | 44,2 % | 75,2 % | 59,3 % | 51,2 % | 56,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.