Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 16084625

Mamre Invest OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood16084625
  • Asutatud2020 (5 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202524 489 €

Usaldusväärsuse indeks

56/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2020202120222023202420252026Asutatud 27.10.2020Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 27.10.2020 2020, Esimene aruanne 2021, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Mamre Invest OÜ
Registrikood
16084625
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
27.10.2020
KMKR number
Aadress
Järva maakond, Paide linn, Sargvere küla, Nooruse tn 3-19

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 56 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg5 aastat registris+12,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu24 489 €+8,4
Müügitulu muutus16 296 € → 24 489 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
96222KüünetehnikuteenusedPõhitegevusala
68311Kinnisvarateenuste vahendusteenus
74201Fotograafia

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €6122 €12 tuh €18 tuh €24 tuh €2021: 9940 €20212022: 19 776 €20222023: 11 513 €20232024: 16 296 €20242025: 24 489 €24 489 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Küünetehnikuteenused teenis ettevõte 2025. aastal 23 769 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Küünetehnikuteenused EMTAK 202523 769 €
2025Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2025620 €
2025Fotograafia EMTAK 2025100 €
2024Küünetehnikuteenused EMTAK 202514 395 €
2024Fotograafia EMTAK 20251901 €
2023Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 200811 378 €
2023Fotograafia EMTAK 2008135 €
2022Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 200814 000 €
2022Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 20085776 €
2021Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 20089940 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112021: 1120212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20211

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20252024202320222021
Müügitulu24 489 €16 296 €11 513 €19 776 €9940 €
Ärikasum enne makse−4978 €2166 €1554 €2020 €151 €
Aruandeaasta kasum−4978 €2166 €1554 €2020 €151 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €456 €
Varad kokku48 029 €53 290 €6307 €4705 €2651 €
sh käibevarad6071 €6582 €6307 €4705 €2651 €
sh raha5801 €6323 €
Omakapital3415 €8392 €6226 €4671 €2651 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised2841 €1554 €81,00 €34,00 €
Pikaajalised kohustised41 773 €43 344 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)00001
Omakapitali osakaal varadest7,1 %15,7 %98,7 %99,3 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust-20,3 %13,3 %13,5 %10,2 %1,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang