Zussman OÜ
- Registrikood16084803
- Asutatud2020 (5 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025401 813 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Zussman OÜ
- Registrikood
- 16084803
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.10.2020
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Paekaare tn 62-8
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
50/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 401 813 € | +19,6 |
| Müügitulu muutus | 435 865 € → 401 813 € | -2,3 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68111 | Enda kinnisvara ost ja müük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Enda kinnisvara ost ja müük teenis ettevõte 2025. aastal 401 813 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2025 | 401 813 € |
| 2024 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2025 | 435 865 € |
| 2023 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 558 918 € |
| 2022 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 324 076 € |
| 2021 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 351 135 € |
| 2021 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 37 791 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 401 813 € | 435 865 € | 558 918 € | 324 076 € | 388 926 € |
| Ärikasum enne makse | −31 490 € | −22 942 € | 42 773 € | 15 892 € | 122 645 € |
| Aruandeaasta kasum | −31 490 € | −22 942 € | 42 773 € | 15 892 € | 122 645 € |
| Tööjõukulud | 11 807 € | 11 474 € | 11 308 € | 9511 € | 7767 € |
| Varad kokku | 128 881 € | 187 487 € | 183 601 € | 140 091 € | 142 523 € |
| sh käibevarad | 128 881 € | 138 487 € | 134 601 € | 140 091 € | 142 523 € |
| sh raha | 126 721 € | 4820 € | 116 749 € | 86 191 € | 36 838 € |
| Omakapital | 126 878 € | 158 368 € | 181 310 € | 138 537 € | 122 645 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € |
| Lühiajalised kohustised | 2003 € | 29 119 € | 2291 € | 1554 € | 19 878 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,4 % | 84,5 % | 98,8 % | 98,9 % | 86,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -7,8 % | -5,3 % | 7,7 % | 4,9 % | 31,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.