Registrikaart · Äriregistri kanne 16085435
TKG ehitus OÜ
- Registrikood16085435
- Asutatud2020 (5 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025213 529 €
- KMKR numberEE102320060
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- TKG ehitus OÜ
- Registrikood
- 16085435
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.10.2020
- KMKR number
- EE102320060
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Raatuse tn 86-10
- Aadress kehtib alates
- 28.10.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Kert Künnapuu | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kert Künnapuu | Juhatuse liige | 28.10.2020 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Kert Künnapuu | otsene osalus | 28.10.2020 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 62 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 213 529 € | +17,1 | |
| Müügitulu muutus | 161 843 € → 213 529 € | +9,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725120098
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 213 529 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 213 529 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 161 843 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 82 650 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 279 047 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 171 396 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 213 529 € | 161 843 € | 82 650 € | 279 047 € | 171 396 € |
| Ärikasum | 22 064 € | −20 332 € | 13 642 € | 33 248 € | 18 028 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 21 458 € | −20 296 € | 13 650 € | 33 248 € | 18 028 € |
| Aruandeaasta kasum | 19 343 € | −20 296 € | 13 650 € | 33 248 € | 18 028 € |
| Tööjõukulud | 52 302 € | 44 628 € | 23 783 € | 37 767 € | 6983 € |
| Põhivarade kulum | 2981 € | 1216 € | 1100 € | 1042 € | 750 € |
| Varad kokku | 79 962 € | 73 296 € | 83 187 € | 78 889 € | 28 274 € |
| sh käibevarad | 55 960 € | 54 220 € | 76 829 € | 71 431 € | 21 524 € |
| sh põhivarad | 24 002 € | 19 076 € | 6358 € | 7458 € | 6750 € |
| sh raha | 54 344 € | 38 989 € | 75 347 € | 64 436 € | — |
| Omakapital | 57 094 € | 45 251 € | 65 546 € | 51 276 € | 18 028 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 37 131 € | 64 927 € | 51 276 € | 18 028 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 22 868 € | 21 331 € | 17 641 € | 27 613 € | 10 246 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 6714 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | 25 045 € | −19 116 € | 14 742 € | 34 290 € | 18 778 € |
| Aruanne esitatud | 17.06.2026 | 17.06.2025 | 05.03.2024 | 04.07.2023 | 30.06.2022 |
| Omakapitali osakaal varadest | 71,4 % | 61,7 % | 78,8 % | 65,0 % | 63,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 9,1 % | −12,5 % | 16,5 % | 11,9 % | 10,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.