SAL Metall OÜ
- Registrikood16087724
- Asutatud2020 (5 a)
- Töötajaid 202521
- Müügitulu 20251 666 514 €
- KMKR numberEE102349601
Üldandmed
- Ärinimi
- SAL Metall OÜ
- Registrikood
- 16087724
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.10.2020
- KMKR number
- EE102349601
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Narva linn, Joala tn 10-38
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
82/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 |
| Töötajate arv | 21 töötajat viimases aruandes | +20 |
| Müügitulu | 1 666 514 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 1 275 784 € → 1 666 514 € | +9,2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 78201 | Tööjõurent | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Tööjõurent teenis ettevõte 2025. aastal 1 666 514 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tööjõurent EMTAK 2025 | 1 666 514 € |
| 2024 | Tööjõurent EMTAK 2025 | 1 275 784 € |
| 2023 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 1 093 666 € |
| 2022 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 668 677 € |
| 2021 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 292 266 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 21 |
| 2024 | 17 |
| 2023 | 20 |
| 2022 | 24 |
| 2021 | 11 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 666 514 € | 1 275 784 € | 1 093 666 € | 668 677 € | 292 266 € |
| Ärikasum enne makse | 122 091 € | 329 563 € | 295 620 € | 4502 € | 31 417 € |
| Aruandeaasta kasum | 117 719 € | 329 599 € | 295 620 € | 4502 € | 31 417 € |
| Tööjõukulud | 352 423 € | 311 750 € | 348 647 € | 373 186 € | 141 837 € |
| Varad kokku | 1 587 001 € | 1 256 159 € | 575 094 € | 163 045 € | 69 680 € |
| sh käibevarad | 463 964 € | 162 071 € | 213 805 € | 161 676 € | 69 680 € |
| sh raha | 17 928 € | 3297 € | 13 008 € | 978 € | 5190 € |
| Omakapital | 751 857 € | 663 638 € | 334 039 € | 38 419 € | 33 917 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 835 144 € | 592 521 € | 241 055 € | 124 626 € | 35 763 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 21 | 17 | 20 | 24 | 11 |
| Omakapitali osakaal varadest | 47,4 % | 52,8 % | 58,1 % | 23,6 % | 48,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 7,1 % | 25,8 % | 27,0 % | 0,7 % | 10,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.