Registrikaart · Äriregistri kanne 16089551
StandOut Media Agency OÜ
- Registrikood16089551
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 20244860 €
- KMKR numberEE102307782
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 137 € seisuga 05.11.2026.
- Sellel aadressil on registreeritud 4774 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.11.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 01.11.2026Üldandmed
Äriregister · 01.11.2026- Ärinimi
- StandOut Media Agency OÜ
- Registrikood
- 16089551
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.11.2020
- KMKR number
- EE102307782
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sepapaja tn 6
- Aadress kehtib alates
- 03.11.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 01.11.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 01.11.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Dávid Attila Palánki | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 01.11.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Dávid Attila Palánki | Juhatuse liige | 03.11.2020 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 01.11.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Dávid Attila Palánki | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 03.11.2020 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 18 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 4860 € | +2 | |
| Müügitulu muutus | 4061 € → 4860 € | +5,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 137 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 01.11.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+36702296430
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2024. aastal 4860 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 4860 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 4061 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 196 356 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 35 579 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruandedNäita tabelit (4 aastat)
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4860 € | 4061 € | 196 356 € | 35 579 € |
| Ärikasum | −5991 € | −778 € | 6716 € | 5129 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −5851 € | −632 € | 6716 € | 5129 € |
| Aruandeaasta kasum | −5851 € | −632 € | 6716 € | 5129 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 0,00 € | — | — |
| Varad kokku | 7941 € | 14 303 € | 15 092 € | 7930 € |
| sh käibevarad | 7941 € | 14 303 € | 15 092 € | 7930 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 0,00 € | — | — |
| sh raha | 7841 € | 13 968 € | 2436 € | — |
| Omakapital | 7681 € | 13 532 € | 14 163 € | 7447 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 11 214 € | 11 846 € | 5129 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 260 € | 771 € | 929 € | 483 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | −5991 € | −778 € | — | — |
| Aruanne esitatud | 12.11.2025 | 15.07.2024 | 22.05.2023 | 29.06.2022 |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,7 % | 94,6 % | 93,8 % | 93,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −120,4 % | −15,6 % | 3,4 % | 14,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Majandusaasta aruanded
e-äriregisterAruanded on esitatud registrile alljärgnevate aastate kohta. Aasta peale vajutades avaneb selle aasta aruanne PDF-failina e-äriregistris, kust ta pärineb.
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
Allikas: e-äriregistri ettevõtjaportaal. Faile me ise ei säilita.
Maksuvõlg
EMTA · 05.11.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 137 € seisuga 05.11.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
- 02.11.20261 muudatus
Väli Varem Nüüd Allikas Maksuvõla seis nimekirjas ei kajastu nimekirjas 137 € EMTA
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.