Registrikaart · Äriregistri kanne 16092174
Dankemo Invest OÜ
- Registrikood16092174
- Asutatud2020 (5 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 202430 488 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Dankemo Invest OÜ
- Registrikood
- 16092174
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.11.2020
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Saku vald, Saku alevik, Tamme tee 15
- Aadress kehtib alates
- 05.11.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Kalmer-Kristjan Kasak | 48,96 % · 1224 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Indrek Kasak | 25,52 % · 638 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Kristine-Kristi Kasak | 25,52 % · 638 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Indrek Kasak | Juhatuse liige | 05.11.2020 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Indrek Kasak | otsene osalus | 05.11.2020 |
| Kristine-Kristi Kasak | otsene osalus | 05.11.2020 |
| Kalmer-Kristjan Kasak | otsene osalus | 30.06.2022 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 41 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 30 488 € | +9,3 | |
| Müügitulu muutus | 31 773 € → 30 488 € | -1,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725018401
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2024. aastal 30 488 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 30 488 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 31 773 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 26 807 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 21 124 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedKogu 30 488 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 30 488 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 30 488 € | 31 773 € | 26 807 € | 21 124 € |
| Ärikasum | 18 236 € | 19 217 € | 16 178 € | 426 914 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 23 885 € | 11 364 € | 970 € | 424 364 € |
| Aruandeaasta kasum | 23 885 € | 11 359 € | 970 € | 424 364 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 12 300 € | 9300 € | 8247 € | 6872 € |
| Varad kokku | 469 085 € | 447 006 € | 449 400 € | 442 644 € |
| sh käibevarad | 69 489 € | 35 898 € | 48 468 € | 33 466 € |
| sh põhivarad | 399 596 € | 411 108 € | 400 932 € | 409 178 € |
| sh raha | 61 914 € | 23 035 € | 7550 € | 7820 € |
| Omakapital | 463 079 € | 439 192 € | 427 834 € | 426 864 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 436 693 € | 425 333 € | 424 364 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 6006 € | 7814 € | 21 566 € | 15 780 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 30 536 € | 28 517 € | 24 425 € | 433 786 € |
| Aruanne esitatud | 07.07.2025 | 18.07.2024 | 11.07.2023 | 30.06.2022 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,7 % | 98,3 % | 95,2 % | 96,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 78,3 % | 35,8 % | 3,6 % | 2008,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.