Registrikaart · Äriregistri kanne 16092441
Sportscape OÜ
- Registrikood16092441
- Asutatud2020 (5 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025195 100 €
- KMKR numberEE102305988
- Sellel aadressil on registreeritud 354 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Sportscape OÜ
- Registrikood
- 16092441
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.11.2020
- KMKR number
- EE102305988
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Juhkentali tn 8
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 60 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 195 100 € | +16,7 | |
| Müügitulu muutus | 156 613 € → 195 100 € | +7,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 42991 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mujal liigitamata rajatiste ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 195 100 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2025 | 195 100 € |
| 2024 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2025 | 156 613 € |
| 2023 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 109 885 € |
| 2022 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 23 262 € |
| 2021 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 27 411 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 195 100 € | 156 613 € | 109 885 € | 23 262 € | 27 411 € |
| Ärikasum enne makse | 27 860 € | 2941 € | 34 949 € | 602 € | 282 € |
| Aruandeaasta kasum | 20 245 € | 2941 € | 34 949 € | 602 € | 32,00 € |
| Tööjõukulud | 69 404 € | 36 492 € | 26 781 € | 1090 € | 7041 € |
| Varad kokku | 43 664 € | 46 693 € | 40 959 € | 17 233 € | 8309 € |
| sh käibevarad | 42 755 € | 45 057 € | 38 374 € | 4876 € | 4837 € |
| sh raha | 11 063 € | 13 543 € | — | — | — |
| Omakapital | 34 268 € | 41 024 € | 38 083 € | 3134 € | 2532 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 9396 € | 5669 € | 2876 € | 14 099 € | 5777 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 2 | 2 | 0 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 78,5 % | 87,9 % | 93,0 % | 18,2 % | 30,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 10,4 % | 1,9 % | 31,8 % | 2,6 % | 0,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.