Registrikaart · Äriregistri kanne 16094730
5.0Robotics OÜ
- Registrikood16094730
- Asutatud2020 (5 a)
- Töötajaid 20257
- Müügitulu 2025128 463 €
- KMKR numberEE102307481
- Sellel aadressil on registreeritud 31 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- 5.0Robotics OÜ
- Registrikood
- 16094730
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.11.2020
- KMKR number
- EE102307481
- Osa- või aktsiakapital
- 29 276 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Tähesaju tee 9
- Aadress kehtib alates
- 16.10.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Taavi Laur | 20,67 % · 6050 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Rory Vesey Stoney | 20,67 % · 6050 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Carlo Lustrissimi | 20 % · 5855 € | Ainuomand | 12.09.2025 |
| Barry Grogan | 12,83 % · 3755 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Osaühing Mersok | 9,55 % · 2797 € | Ainuomand | 12.04.2024 |
| Meelis Asi | 8,54 % · 2501 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Ilavska Vuillermoz SCA SICAV RAIF – VC II Compartment | 4,46 % · 1305 € | Ainuomand | 12.05.2025 |
| John Brennan | 2,14 % · 626 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Federico Banfi | 0,67 % · 195 € | Ainuomand | 12.09.2025 |
| S.I.F.A. S.r.l. | 0,48 % · 141 € | Ainuomand | 08.04.2024 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Carlo Lustrissimi | Juhatuse liige | 10.11.2020 |
| Taavi Laur | Juhatuse liige | 01.07.2024 |
| Rory Vesey Stoney | Juhatuse liige | 01.07.2024 |
| Barry Grogan | Juhatuse liige | 01.07.2024 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Taavi Laur | otsene osalus | 10.11.2020 |
| Carlo Lustrissimi | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 10.11.2020 |
| Rory Vesey Stoney | otsene osalus | 10.11.2020 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 40 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 7 töötajat viimases aruandes | +7 | |
| Müügitulu | 128 463 € | +15,1 | |
| Müügitulu muutus | 971 600 € → 128 463 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725091656
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 28421 | Muude tööpinkide tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muude tööpinkide tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 128 463 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude tööpinkide tootmine EMTAK 2025 | 128 463 € |
| 2024 | Muude tööpinkide tootmine EMTAK 2025 | 971 600 € |
| 2023 | Muude tööpinkide tootmine EMTAK 2008 | 509 090 € |
| 2022 | Muude tööpinkide tootmine EMTAK 2008 | 614 436 € |
| 2021 | Muude tööpinkide tootmine EMTAK 2008 | 282 053 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 7 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 131 540 € | 971 600 € | 509 090 € | 615 744 € | 282 053 € |
| Ärikasum | −621 226 € | −135 127 € | −5022 € | 16 882 € | 3631 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −640 186 € | −148 795 € | −30 275 € | 4747 € | 2706 € |
| Aruandeaasta kasum | −640 186 € | −148 795 € | −30 275 € | 4747 € | 2706 € |
| Tööjõukulud | 421 831 € | 303 478 € | 57 257 € | 124 111 € | 58 949 € |
| Põhivarade kulum | 104 524 € | 70 381 € | 27 379 € | 10 070 € | 4201 € |
| Varad kokku | 1 611 299 € | 1 609 822 € | 695 334 € | 600 461 € | 280 765 € |
| sh käibevarad | 1 191 966 € | 1 367 641 € | 454 409 € | 555 007 € | 248 273 € |
| sh põhivarad | 419 333 € | 242 181 € | 240 925 € | 45 454 € | 32 492 € |
| sh raha | 261 659 € | 228 169 € | 397 € | 2487 € | 34 026 € |
| Omakapital | 1 232 394 € | 1 172 580 € | 320 175 € | 350 451 € | 245 704 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 29 276 € | 27 971 € | 25 033 € | 25 033 € | 4138 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −170 818 € | −22 023 € | 7452 € | 2706 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 154 895 € | 272 242 € | 210 159 € | 185 010 € | 20 061 € |
| Pikaajalised kohustised | 224 010 € | 165 000 € | 165 000 € | 65 000 € | 15 000 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 7 | 4 | 2 | 3 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | −516 702 € | −64 746 € | 22 357 € | 26 952 € | 7832 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 26.05.2025 | 30.06.2024 | 19.06.2023 | 17.06.2022 |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,5 % | 72,8 % | 46,0 % | 58,4 % | 87,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −486,7 % | −15,3 % | −5,9 % | 0,8 % | 1,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.