Turundusinfo

Devoted Fusion OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Sellel aadressil on registreeritud 118 tegutsevat juriidilist isikut.
  • Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
  • Registrikood16095161
  • Asutatud2020 (5 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 2025350 293 €
  • KMKR numberEE102317730

Üldandmed

Ärinimi
Devoted Fusion OÜ
Registrikood
16095161
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
10.11.2020
KMKR number
EE102317730
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Ahtri tn 8

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks

38/ 100

KomponentAlusPunkte
Tegutsemisaeg5 aastat registris+12,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu350 293 €+19,1
Müügitulu muutus3 105 167 € → 350 293 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAKTegevusalaMärkus
62101ProgrammeeriminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

2021: 3 411 868 €2022: 3 775 443 €2023: 3 834 327 €3 834 327 €2024: 3 105 167 €2025: 350 293 €350 293 €20212022202320242025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 350 293 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Programmeerimine EMTAK 2025350 293 €
2024Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon EMTAK 20252 228 658 €
2024Programmeerimine EMTAK 2025876 509 €
2023Disainerite tegevus EMTAK 20082 886 735 €
2023Programmeerimine EMTAK 2008947 592 €
2022Disainerite tegevus EMTAK 20082 990 395 €
2022Programmeerimine EMTAK 2008785 048 €
2021Disainerite tegevus EMTAK 20083 411 868 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

2021: 02022: 02023: 12024: 222025: 1120212022202320242025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20242
20231
20220
20210

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Näitaja20252024202320222021
Müügitulu350 293 €3 105 167 €3 834 327 €3 775 443 €3 411 868 €
Ärikasum enne makse−996 635 €741 611 €875 005 €1 126 413 €2 177 174 €
Aruandeaasta kasum−996 635 €741 611 €834 862 €1 126 413 €2 177 174 €
Tööjõukulud88 477 €59 466 €23 940 €3960 €
Varad kokku3 952 435 €4 939 704 €5 369 919 €5 881 205 €2 177 174 €
sh käibevarad3 881 165 €4 891 724 €5 339 054 €5 878 172 €2 177 174 €
sh raha3 177 990 €2 817 519 €3 282 751 €5 076 704 €1 350 748 €
Omakapital3 732 857 €4 729 492 €3 980 380 €3 303 587 €2 177 174 €
sh osa- või aktsiakapital10 000 €10 000 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised219 578 €210 212 €1 389 539 €2 577 618 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)12100
Omakapitali osakaal varadest94,4 %95,7 %74,1 %56,2 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust-284,5 %23,9 %21,8 %29,8 %63,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang