Dimas OÜ
- Registrikood16095333
- Asutatud2020 (5 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 202543 026 €
- KMKR numberEE102663112
Üldandmed
- Ärinimi
- Dimas OÜ
- Registrikood
- 16095333
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.11.2020
- KMKR number
- EE102663112
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Läänemere tee 3-119
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
42/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 |
| Müügitulu | 43 026 € | +10,7 |
| Müügitulu muutus | 47 503 € → 43 026 € | -2,8 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 33111 | Metalltoodete remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Metalltoodete remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 43 026 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Metalltoodete remont ja hooldus EMTAK 2025 | 43 026 € |
| 2024 | Metalltoodete remont ja hooldus EMTAK 2025 | 47 503 € |
| 2023 | Metalltoodete remont ja hooldus EMTAK 2008 | 45 793 € |
| 2022 | Metalltoodete remont ja hooldus EMTAK 2008 | 18 088 € |
| 2021 | Metalltoodete remont ja hooldus EMTAK 2008 | 4500 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 43 026 € | 47 503 € | 45 793 € | 18 088 € | 4500 € |
| Ärikasum enne makse | 707 € | 486 € | 190 € | 5987 € | 3250 € |
| Aruandeaasta kasum | 284 € | 486 € | 190 € | 5987 € | 3250 € |
| Tööjõukulud | 23 506 € | 20 710 € | 16 721 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 18 953 € | 22 976 € | 22 306 € | 10 448 € | 5657 € |
| sh käibevarad | 13 809 € | 15 477 € | 12 452 € | 3481 € | 4503 € |
| sh raha | 10 609 € | 9761 € | — | 3481 € | 3,00 € |
| Omakapital | 8417 € | 9913 € | 9427 € | 9237 € | 3250 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 10 536 € | 13 063 € | 12 879 € | 1211 € | 2407 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 44,4 % | 43,1 % | 42,3 % | 88,4 % | 57,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,7 % | 1,0 % | 0,4 % | 33,1 % | 72,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.