Registrikaart · Äriregistri kanne 16097042
CloudreadyHR OÜ
- Registrikood16097042
- Asutatud2020 (5 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025113 813 €
- KMKR numberEE102309162
- Sellel aadressil on registreeritud 4777 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- CloudreadyHR OÜ
- Registrikood
- 16097042
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.11.2020
- KMKR number
- EE102309162
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sepapaja tn 6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 39 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 113 813 € | +14,6 | |
| Müügitulu muutus | 163 350 € → 113 813 € | -9,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+447971084860
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 113 813 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 113 813 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 163 350 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 183 960 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 105 683 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 136 128 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 113 813 € | 163 350 € | 183 960 € | 105 683 € | 136 128 € |
| Ärikasum enne makse | 57 665 € | 119 589 € | 140 498 € | 65 408 € | 114 784 € |
| Aruandeaasta kasum | 46 383 € | 119 589 € | 125 714 € | 42 908 € | 114 784 € |
| Tööjõukulud | 36 000 € | 28 000 € | 24 500 € | 23 000 € | 9800 € |
| Varad kokku | 255 115 € | 245 912 € | 126 306 € | 70 510 € | 117 637 € |
| sh käibevarad | 255 115 € | 245 912 € | 126 306 € | 70 510 € | 117 637 € |
| sh raha | 0,00 € | 231 591 € | 125 727 € | 65 105 € | 117 432 € |
| Omakapital | 252 278 € | 245 895 € | 126 306 € | 70 192 € | 117 284 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 2837 € | 17,00 € | 0,00 € | 318 € | 353 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,9 % | 100,0 % | 100,0 % | 99,5 % | 99,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 40,8 % | 73,2 % | 68,3 % | 40,6 % | 84,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.