Turundusinfo

Beanch OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Sellel aadressil on registreeritud 324 tegutsevat juriidilist isikut.
  • Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
  • Registrikood16100360
  • Asutatud2020 (5 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202546 275 €
  • KMKR numberEE102310384

Üldandmed

Ärinimi
Beanch OÜ
Registrikood
16100360
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
17.11.2020
KMKR number
EE102310384
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Pae tn 25-47

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks

59/ 100

KomponentAlusPunkte
Tegutsemisaeg5 aastat registris+12,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu46 275 €+11
Müügitulu muutus21 870 € → 46 275 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAKTegevusalaMärkus
62101ProgrammeeriminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

2022: 39 790 €2023: 1250 €2024: 21 870 €2025: 46 275 €46 275 €2022202320242025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 46 275 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Programmeerimine EMTAK 202546 275 €
2024Programmeerimine EMTAK 202521 870 €
2023Programmeerimine EMTAK 20081250 €
2022Programmeerimine EMTAK 200839 790 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

2021: 002022: 02023: 02024: 02025: 0020212022202320242025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Näitaja20252024202320222021
Müügitulu46 275 €21 870 €1250 €39 790 €
Ärikasum enne makse−5144 €6120 €−210 €30 907 €−30 500 €
Aruandeaasta kasum−5144 €6120 €−210 €30 907 €−30 500 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku1173 €21 317 €197 €407 €
sh käibevarad1173 €21 317 €197 €407 €
sh raha1017 €41,00 €41,00 €251 €
Omakapital1173 €6317 €197 €407 €−30 500 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised0,00 €15 000 €0,00 €0,00 €30 500 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)00000
Omakapitali osakaal varadest100,0 %29,6 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust-11,1 %28,0 %-16,8 %77,7 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang