Registrikaart · Äriregistri kanne 16100488
Mariva Forest OÜ
- Registrikood16100488
- Asutatud2020 (5 a)
- Töötajaid 20211
- Müügitulu 2021123 084 €
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 5212 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Mariva Forest OÜ
- Registrikood
- 16100488
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.11.2020
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Tallinna tn 30
- Aadress kehtib alates
- 17.11.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Margus Timpson | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Ivar Läets | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Ivar Läets | Juhatuse liige | 17.11.2020 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Ivar Läets | otsene osalus | 17.11.2020 |
| Margus Timpson | otsene osalus | 17.11.2020 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 23 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 123 084 € | +14,9 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 5212 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 02101 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad teenis ettevõte 2021. aastal 123 084 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2021 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 123 084 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2021 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2021 |
|---|---|
| Müügitulu | 123 084 € |
| Ärikasum | 10 199 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 10 125 € |
| Aruandeaasta kasum | 10 125 € |
| Tööjõukulud | 20 154 € |
| Põhivarade kulum | 738 € |
| Varad kokku | 23 888 € |
| sh käibevarad | 11 126 € |
| sh põhivarad | 12 762 € |
| sh raha | 1404 € |
| Omakapital | 12 625 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 11 263 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 10 937 € |
| Aruanne esitatud | 06.04.2022 |
| Omakapitali osakaal varadest | 52,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 8,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 5212 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.