DV Mets OÜ
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 1104 € seisuga 05.09.2026.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood16102530
- Asutatud2020 (5 a)
- Töötajaid 20231
- Müügitulu 202331 837 €
Üldandmed
- Ärinimi
- DV Mets OÜ
- Registrikood
- 16102530
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.11.2020
- KMKR number
- —
- Aadress
- Pärnu maakond, Põhja-Pärnumaa vald, Eametsa küla, Karjamaa
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
20/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 31 837 € | +9,5 |
| Müügitulu muutus | 30 144 € → 31 837 € | +1,7 |
| Maksuvõlg | nimekirjas 1104 € | -15 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725110822
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 02401 | Metsamajandust abistavad tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Metsamajandust abistavad tegevused teenis ettevõte 2023. aastal 31 837 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 31 837 € |
| 2022 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 30 144 € |
| 2021 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 25 459 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 31 837 € | 30 144 € | 25 459 € |
| Ärikasum enne makse | 431 € | 689 € | −1794 € |
| Aruandeaasta kasum | 429 € | 677 € | −1794 € |
| Tööjõukulud | 22 808 € | 22 201 € | 21 189 € |
| Varad kokku | 5565 € | 3717 € | 609 € |
| sh käibevarad | 1168 € | 2217 € | 609 € |
| sh raha | 1148 € | — | — |
| Omakapital | 1812 € | −1117 € | −1794 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 839 € | 4834 € | 2403 € |
| Pikaajalised kohustised | 2914 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 32,6 % | -30,1 % | -294,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,3 % | 2,2 % | -7,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 1104 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.