Talently OÜ
- Registrikood16102978
- Asutatud2020 (5 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202538 371 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Talently OÜ
- Registrikood
- 16102978
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.11.2020
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Mäepealse tn 18-13
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
44/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 38 371 € | +10,2 |
| Müügitulu muutus | 37 739 € → 38 371 € | +0,5 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725528923
- Veebileht talently.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 78101 | Tööhõiveagentuuride tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Tööhõiveagentuuride tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 38 371 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tööhõiveagentuuride tegevus EMTAK 2025 | 38 371 € |
| 2024 | Tööhõiveagentuuride tegevus EMTAK 2025 | 37 739 € |
| 2023 | Tööhõiveagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2021 | Tööhõiveagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 17 510 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 38 371 € | 37 739 € | 0,00 € | 0,00 € | 17 510 € | 0,00 € |
| Ärikasum enne makse | 13 488 € | 16 737 € | −269 € | −65,00 € | 14 900 € | 0,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 13 488 € | 16 737 € | −269 € | −65,00 € | 14 900 € | 0,00 € |
| Tööjõukulud | 22 478 € | 18 919 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 45 771 € | 32 915 € | 14 566 € | 14 835 € | 14 900 € | 0,00 € |
| sh käibevarad | 45 078 € | 31 875 € | 12 019 € | 12 289 € | 13 470 € | — |
| sh raha | 7533 € | — | 19,00 € | — | 13 470 € | — |
| Omakapital | 44 159 € | 30 671 € | 14 566 € | 14 835 € | 14 900 € | — |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 1612 € | 2244 € | — | — | — | — |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,5 % | 93,2 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | — |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 35,2 % | 44,3 % | — | — | 85,1 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.