Ratsioneer OÜ
- Registrikood16104374
- Asutatud2020 (5 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202525 020 €
- KMKR numberEE102311820
Üldandmed
- Ärinimi
- Ratsioneer OÜ
- Registrikood
- 16104374
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.11.2020
- KMKR number
- EE102311820
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Linnu tn 1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
53/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 25 020 € | +8,5 |
| Müügitulu muutus | 17 755 € → 25 020 € | +12,3 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 71129 | Muud insener-tehnilised tegevusalad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muud insener-tehnilised tegevusalad teenis ettevõte 2025. aastal 25 020 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2025 | 25 020 € |
| 2024 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2025 | 17 755 € |
| 2023 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 25 182 € |
| 2022 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 28 996 € |
| 2021 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 33 658 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 25 020 € | 17 755 € | 25 182 € | 28 996 € | 33 658 € |
| Ärikasum enne makse | 1881 € | 1864 € | 3213 € | 6923 € | 8126 € |
| Aruandeaasta kasum | 1881 € | 1864 € | 3213 € | 6923 € | 8126 € |
| Tööjõukulud | 2985 € | 0,00 € | 2741 € | 11 705 € | 15 129 € |
| Varad kokku | 35 490 € | 34 303 € | 27 436 € | 23 572 € | 10 494 € |
| sh käibevarad | 13 239 € | 10 962 € | 7567 € | 8706 € | 8089 € |
| sh raha | 142 € | 950 € | — | — | — |
| Omakapital | 24 507 € | 22 626 € | 20 762 € | 15 049 € | 8126 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 10 983 € | 7810 € | 3424 € | 6773 € | 2368 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 3867 € | 3250 € | 1750 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,1 % | 66,0 % | 75,7 % | 63,8 % | 77,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 7,5 % | 10,5 % | 12,8 % | 23,9 % | 24,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.