Monity OÜ
- Registrikood16105869
- Asutatud2020 (5 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202513 132 €
- KMKR numberEE102529256
Üldandmed
- Ärinimi
- Monity OÜ
- Registrikood
- 16105869
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.11.2020
- KMKR number
- EE102529256
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Narva-Jõesuu linn, Narva-Jõesuu linn, Sepa tn 14-47
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
37/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 13 132 € | +5,9 |
| Müügitulu muutus | 13 730 € → 13 132 € | -1,3 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Telefon +37253420015
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 82991 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 13 132 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 13 132 € |
| 2024 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 13 730 € |
| 2023 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 27 720 € |
| 2022 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 30 174 € |
| 2021 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 10 109 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 13 132 € | 13 730 € | 27 720 € | 30 174 € | 10 109 € |
| Ärikasum enne makse | 8172 € | 2535 € | 11 342 € | 14 094 € | 8476 € |
| Aruandeaasta kasum | 8172 € | 2535 € | 8492 € | 14 094 € | 8476 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 6770 € | 11 571 € | 3479 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 34 983 € | 27 890 € | 25 479 € | 27 390 € | 8476 € |
| sh käibevarad | 33 041 € | 26 675 € | 23 859 € | 25 824 € | 8476 € |
| sh raha | 598 € | 1872 € | 1049 € | — | — |
| Omakapital | 34 469 € | 26 297 € | 23 762 € | 25 070 € | 8476 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 514 € | 1593 € | 1717 € | 2320 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,5 % | 94,3 % | 93,3 % | 91,5 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 62,2 % | 18,5 % | 30,6 % | 46,7 % | 83,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.