Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 16107148

26 Success Consulting OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood16107148
  • Asutatud2020 (5 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 2025307 313 €
  • KMKR numberEE102410158

Usaldusväärsuse indeks

44/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2020202120222023202420252026Asutatud 25.11.2020Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 25.11.2020 2020, Esimene aruanne 2021, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
26 Success Consulting OÜ
Registrikood
16107148
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
25.11.2020
KMKR number
EE102410158
Osa- või aktsiakapital
2600 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kalaranna tn 8/9-8
Aadress kehtib alates
26.02.2024

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Cédric Seilhan-Ibrahim100 % · 2600 €Ainuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Cédric Seilhan-IbrahimJuhatuse liige25.11.2020

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Cédric Seilhan-Ibrahimotsene osalus25.11.2020

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 44 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg5 aastat registris+12,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu307 313 €+18,5
Müügitulu muutus417 000 € → 307 313 €-7,9
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
63921Muu infoalane tegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €127 tuh €253 tuh €380 tuh €507 tuh €20212022506 775 €20232024307 313 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muu infoalane tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 307 313 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muu infoalane tegevus EMTAK 2025307 313 €
2024Muu infoalane tegevus EMTAK 2025417 000 €
2023Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008506 775 €
2022Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008342 700 €
2021Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008277 640 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112021202220231202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20230
20220
20210

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20252024202320222021
Müügitulu307 313 €417 000 €506 775 €342 700 €277 640 €
Ärikasum377 €28 541 €80 778 €−83 712 €158 890 €
Kasum enne tulumaksustamist836 €29 073 €81 065 €−83 711 €158 890 €
Aruandeaasta kasum−1505 €23 346 €54 091 €−83 711 €158 890 €
Tööjõukulud16 370 €9310 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku37 699 €15 553 €23 974 €77 778 €167 737 €
sh käibevarad30 366 €8220 €8641 €54 445 €136 404 €
sh põhivarad7333 €7333 €15 333 €23 333 €31 333 €
sh raha30 366 €6653 €6790 €9798 €115 603 €
Omakapital2337 €12 142 €23 974 €77 778 €161 490 €
sh osa- või aktsiakapital2600 €2600 €2600 €2600 €2600 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum1242 €−13 804 €−32 717 €158 889 €
Lühiajalised kohustised35 362 €3411 €0,00 €0,00 €6247 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)11000
Aruanne esitatud04.05.202629.03.202526.04.202402.02.202326.05.2022
Omakapitali osakaal varadest6,2 %78,1 %100,0 %100,0 %96,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust−0,5 %5,6 %10,7 %−24,4 %57,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang