Quatech OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 710 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood16111291
- Asutatud2020 (5 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025368 530 €
- KMKR numberEE102432534
Üldandmed
- Ärinimi
- Quatech OÜ
- Registrikood
- 16111291
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.12.2020
- KMKR number
- EE102432534
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Viru väljak 2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
69/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 |
| Müügitulu | 368 530 € | +19,3 |
| Müügitulu muutus | 189 972 € → 368 530 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 368 530 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 368 530 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 189 972 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 49 015 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 86 693 € |
| 2021 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 34 174 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 368 530 € | 189 972 € | 49 015 € | 86 693 € | 34 174 € |
| Ärikasum enne makse | 38 907 € | −18 955 € | 8994 € | −4950 € | 13 572 € |
| Aruandeaasta kasum | 37 807 € | −18 955 € | 8994 € | −4950 € | 13 572 € |
| Tööjõukulud | 8245 € | 40 789 € | 18 046 € | 49 360 € | 18 841 € |
| Varad kokku | 35 917 € | 1160 € | 20 392 € | 11 311 € | 13 761 € |
| sh käibevarad | 35 917 € | 1160 € | 20 392 € | 11 311 € | 13 761 € |
| sh raha | 35 917 € | 1160 € | 20 392 € | 11 311 € | 1421 € |
| Omakapital | 35 067 € | 1160 € | 20 116 € | 11 122 € | 13 572 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 276 € | 189 € | 189 € |
| Pikaajalised kohustised | 850 € | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,6 % | 100,0 % | 98,6 % | 98,3 % | 98,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 10,3 % | -10,0 % | 18,3 % | -5,7 % | 39,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.