Registrikaart · Äriregistri kanne 16115975
Opus Online OÜ
- Registrikood16115975
- Asutatud2020 (5 a)
- Töötajaid 202529
- Müügitulu 20252 818 565 €
- KMKR numberEE102318438
- Sellel aadressil on registreeritud 87 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Opus Online OÜ
- Registrikood
- 16115975
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.12.2020
- KMKR number
- EE102318438
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 158
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 75 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 29 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 2 818 565 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 2 605 227 € → 2 818 565 € | +2,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726829670
- Veebilehtopus.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 2 818 565 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 2 818 565 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 2 605 227 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 2 621 058 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 3 198 238 € |
| 2021 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 1 577 170 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 29 |
| 2024 | 27 |
| 2023 | 27 |
| 2022 | 27 |
| 2021 | 18 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 818 565 € | 2 605 227 € | 2 621 058 € | 3 198 238 € | 1 577 170 € |
| Ärikasum enne makse | 402 389 € | 442 679 € | 449 364 € | 647 532 € | 239 464 € |
| Aruandeaasta kasum | 303 671 € | 376 190 € | 343 689 € | 599 587 € | 239 464 € |
| Tööjõukulud | 1 850 108 € | 1 657 824 € | 1 623 339 € | 1 413 888 € | 828 227 € |
| Varad kokku | 1 006 336 € | 981 859 € | 906 435 € | 1 058 744 € | 882 484 € |
| sh käibevarad | 928 865 € | 890 693 € | 813 239 € | 958 500 € | 739 936 € |
| sh raha | 334 342 € | 405 682 € | 586 755 € | 677 360 € | 168 654 € |
| Omakapital | 588 321 € | 634 650 € | 598 460 € | 699 771 € | 491 964 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3125 € | 3125 € | 3125 € | 3125 € | 3125 € |
| Lühiajalised kohustised | 418 015 € | 347 209 € | 307 975 € | 358 973 € | 390 520 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 29 | 27 | 27 | 27 | 18 |
| Omakapitali osakaal varadest | 58,5 % | 64,6 % | 66,0 % | 66,1 % | 55,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 10,8 % | 14,4 % | 13,1 % | 18,7 % | 15,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.