Celementa OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 4777 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood16116518
- Asutatud2020 (5 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025208 796 €
- KMKR numberEE102323643
Üldandmed
- Ärinimi
- Celementa OÜ
- Registrikood
- 16116518
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.12.2020
- KMKR number
- EE102323643
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sepapaja tn 6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
50/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 208 796 € | +17 |
| Müügitulu muutus | 204 403 € → 208 796 € | +0,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37218168933
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 208 796 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 208 796 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 204 403 € |
| 2023 | Veebiportaalide tegevus EMTAK 2008 | 129 159 € |
| 2022 | Veebiportaalide tegevus EMTAK 2008 | 209 846 € |
| 2021 | Veebiportaalide tegevus EMTAK 2008 | 80 017 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 208 796 € | 204 403 € | 129 159 € | 209 846 € | 80 017 € |
| Ärikasum enne makse | −28 242 € | −28 410 € | −17 971 € | 10 624 € | −5151 € |
| Aruandeaasta kasum | −28 242 € | −28 410 € | −17 971 € | 10 624 € | −5151 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 56 640 € | 47 332 € | 58 406 € | 35 427 € | 15 921 € |
| sh käibevarad | 56 640 € | 47 332 € | 58 406 € | 35 427 € | 15 921 € |
| sh raha | 9405 € | 4846 € | 18 784 € | 7863 € | 12 682 € |
| Omakapital | −69 150 € | −40 908 € | −12 498 € | 5473 € | −5151 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 125 790 € | 88 240 € | 70 904 € | 29 954 € | 21 072 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | -122,1 % | -86,4 % | -21,4 % | 15,4 % | -32,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -13,5 % | -13,9 % | -13,9 % | 5,1 % | -6,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.