Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 16116785

Miti Solutions OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood16116785
  • Asutatud2020 (5 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 2025182 204 €
  • KMKR numberEE102394038
  • Sellel aadressil on registreeritud 76 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

57/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2020202120222023202420252026Asutatud 08.12.2020Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 08.12.2020 2020, Esimene aruanne 2021, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Miti Solutions OÜ
Registrikood
16116785
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
08.12.2020
KMKR number
EE102394038
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Liivalaia tn 36
Aadress kehtib alates
07.02.2025

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Mitiks OÜ80 % · 2000 €Ainuomand19.08.2025
Viktorija Suslova20 % · 500 €Ainuomand09.09.2025

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Karola SisaskJuhatuse liige08.12.2020

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Karola Sisaskotsene osalus08.12.2020

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 57 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg5 aastat registris+12,5
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu182 204 €+16,5
Müügitulu muutus152 428 € → 182 204 €+5,9
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €49 tuh €98 tuh €148 tuh €197 tuh €2021196 717 €202220232024182 204 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 182 204 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025182 204 €
2024Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025152 428 €
2023Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008145 795 €
2022Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008196 717 €
2021Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 200889 170 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012232021202220233202422025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20243
20232
20222
20211

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20252024202320222021
Müügitulu182 204 €152 428 €145 795 €196 717 €89 170 €
Ärikasum17 840 €51 098 €31 223 €84 011 €83 169 €
Kasum enne tulumaksustamist17 857 €51 102 €31 223 €84 011 €83 169 €
Aruandeaasta kasum16 024 €48 079 €27 764 €81 511 €83 169 €
Tööjõukulud83 466 €69 244 €84 099 €90 267 €2277 €
Põhivarade kulum570 €614 €458 €38,00 €
Varad kokku121 504 €112 543 €74 176 €72 259 €91 628 €
sh käibevarad117 861 €109 946 €72 842 €70 467 €91 628 €
sh põhivarad3643 €2597 €1334 €1792 €
sh raha73 118 €55 499 €48 778 €67 907 €73 073 €
Omakapital102 597 €93 073 €59 995 €47 230 €85 669 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum84 073 €42 494 €29 731 €−36 781 €
Lühiajalised kohustised18 907 €19 470 €14 181 €25 029 €5959 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)23221
Ärikasum enne kulumit18 410 €51 712 €31 681 €84 049 €
Aruanne esitatud01.07.202628.06.202526.06.202428.06.202329.06.2022
Omakapitali osakaal varadest84,4 %82,7 %80,9 %65,4 %93,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust8,8 %31,5 %19,0 %41,4 %93,3 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang