Registrikaart · Äriregistri kanne 16117371
Empathy Talent OÜ
- Registrikood16117371
- Asutatud2020 (5 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 20243 079 434 €
- KMKR numberEE102322592
- Sellel aadressil on registreeritud 324 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Empathy Talent OÜ
- Registrikood
- 16117371
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.12.2020
- KMKR number
- EE102322592
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Kotkapoja tn 2a-10
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 56 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 3 079 434 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 2 725 509 € → 3 079 434 € | +3,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 74991 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus teenis ettevõte 2024. aastal 3 079 434 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2025 | 3 079 434 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 2 725 509 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 2 102 235 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 2 102 742 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 079 434 € | 2 725 509 € | 2 102 235 € | 2 102 742 € |
| Ärikasum enne makse | 19 060 € | −41 975 € | 9236 € | 50 011 € |
| Aruandeaasta kasum | 19 060 € | −41 975 € | 9236 € | 50 011 € |
| Tööjõukulud | 25,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 16 750 € |
| Varad kokku | 299 984 € | 264 247 € | 160 046 € | 206 676 € |
| sh käibevarad | 294 605 € | 258 868 € | 154 667 € | 201 297 € |
| sh raha | 26 032 € | 56 658 € | 43 486 € | 68 169 € |
| Omakapital | 41 333 € | 19 772 € | 61 747 € | 52 511 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 5000 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 258 103 € | 244 475 € | 98 299 € | 154 165 € |
| Pikaajalised kohustised | 548 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 13,8 % | 7,5 % | 38,6 % | 25,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,6 % | −1,5 % | 0,4 % | 2,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.