Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 16120410

FamLogistics OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood16120410
  • Asutatud2020 (5 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202555 801 €
  • KMKR numberEE102327364

Usaldusväärsuse indeks

39/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2020202120222023202420252026Asutatud 14.12.2020Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 14.12.2020 2020, Esimene aruanne 2021, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
FamLogistics OÜ
Registrikood
16120410
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
14.12.2020
KMKR number
EE102327364
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Õismäe tee 83-6
Aadress kehtib alates
14.12.2020

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Oksana Teino100 % · 2500 €Ainuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Oksana TeinoJuhatuse liige14.12.2020

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Oksana Teinootsene osalus14.12.2020

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 39 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg5 aastat registris+12,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu55 801 €+11,7
Müügitulu muutus70 875 € → 55 801 €-6,4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
53201Muud posti- ja kullerteenusedPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €23 tuh €45 tuh €68 tuh €91 tuh €202190 908 €20222023202455 801 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muud posti- ja kullerteenused teenis ettevõte 2025. aastal 55 801 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 202555 801 €
2024Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 202570 875 €
2023Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 200885 058 €
2022Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 200890 908 €
2021Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 200869 660 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Tegevusload ja majandustegevusteated

Majandustegevuse register
TegevusalaLiikStaatusKehtiv alates
Postiteenuse majandustegevusteadeMajandustegevusteadeKehtiv04.01.2021

Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
011222202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20242
20232
20222
20212

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20252024202320222021
Müügitulu55 801 €70 875 €85 058 €90 908 €69 660 €
Ärikasum11,00 €267 €−2827 €30,00 €2012 €
Kasum enne tulumaksustamist11,00 €267 €−2827 €30,00 €2012 €
Aruandeaasta kasum11,00 €267 €−2827 €30,00 €2012 €
Tööjõukulud19 289 €28 259 €36 692 €40 233 €29 148 €
Varad kokku7820 €4903 €4656 €9350 €7741 €
sh käibevarad5896 €2439 €2416 €7121 €5805 €
sh põhivarad1924 €2464 €2240 €2229 €1936 €
sh raha5896 €2439 €2416 €7121 €
Omakapital4023 €2808 €2541 €5368 €5338 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum1512 €41,00 €2868 €2838 €0,00 €
Lühiajalised kohustised3797 €2095 €2115 €3982 €2403 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)12222
Aruanne esitatud29.05.202609.05.202521.02.202415.06.202325.01.2022
Omakapitali osakaal varadest51,4 %57,3 %54,6 %57,4 %69,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust0,0 %0,4 %−3,3 %0,0 %2,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang