Registrikaart · Äriregistri kanne 16121846
CLAUMA OÜ
- Registrikood16121846
- Asutatud2020 (5 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20240,00 €
- Sellel aadressil on registreeritud 675 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- CLAUMA OÜ
- Registrikood
- 16121846
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.12.2020
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Lõõtsa tn 5
- Aadress kehtib alates
- 15.12.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Pedro Luis Malaga Cobollo | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Pedro Luis Malaga Cobollo | Juhatuse liige | 15.12.2020 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Pedro Luis Malaga Cobollo | otsene osalus | 21.03.2025 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 18 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 0,00 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 7219 € → 0,00 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+34620077195
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2024. aastal 0,00 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 7219 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 293 529 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 194 398 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | — | 0,00 € | 7219 € | 293 529 € | 194 398 € |
| Ärikasum | −6440 € | −531 € | −13 828 € | 261 983 € | 172 638 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 18 687 € | 27 639 € | 15 825 € | 272 180 € | 182 406 € |
| Aruandeaasta kasum | 18 687 € | 27 639 € | 15 825 € | 272 180 € | 182 406 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 10 885 € | 13 903 € | 11 354 € |
| Varad kokku | 516 270 € | 500 516 € | 473 438 € | 457 267 € | 185 555 € |
| sh käibevarad | 516 270 € | 500 516 € | 473 438 € | 457 267 € | 185 555 € |
| sh raha | 501 151 € | 484 887 € | 458 072 € | — | — |
| Omakapital | 516 270 € | 497 583 € | 469 944 € | 454 118 € | 181 938 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 497 583 € | 469 944 € | 454 119 € | 181 938 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 2933 € | 3494 € | 3149 € | 3617 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 |
| Aruanne esitatud | 26.05.2026 | 21.03.2025 | 17.07.2024 | 19.06.2023 | 06.10.2022 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 99,4 % | 99,3 % | 99,3 % | 98,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | 219,2 % | 92,7 % | 93,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.