Registrikaart · Äriregistri kanne 16125363
Retail Group Estonia OÜ
- Registrikood16125363
- Asutatud2020 (5 a)
- Töötajaid 202418
- Müügitulu 20248 282 081 €
- KMKR numberEE102328965
- Sellel aadressil on registreeritud 80 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Retail Group Estonia OÜ
- Registrikood
- 16125363
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.12.2020
- KMKR number
- EE102328965
- Osa- või aktsiakapital
- 2600 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 22
- Aadress kehtib alates
- 21.12.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Airport Retail Group AS | 100 % · 2600 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kristjan Järve | Juhatuse liige | 21.12.2020 |
| Mari Bjurling | Juhatuse liige | 13.01.2025 |
| Moonika Tubro-Laht | Juhatuse liige | 13.01.2025 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Kristoffer Olsen | kaudne osalus | 08.01.2024 |
| Hans Kristian Melbye | kaudne osalus | 08.01.2024 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 74 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 18 töötajat viimases aruandes | +18 | |
| Müügitulu | 8 282 081 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 7 511 868 € → 8 282 081 € | +3,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47111 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük teenis ettevõte 2024. aastal 8 282 081 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 8 282 081 € |
| 2023 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2008 | 7 511 868 € |
| 2022 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2008 | 7 040 747 € |
| 2021 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2008 | 3 195 022 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Jaekaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 12.01.2021 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 18 |
| 2023 | 18 |
| 2022 | 16 |
| 2021 | 11 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8 282 081 € | 7 511 868 € | 7 040 747 € | 3 195 022 € |
| Ärikasum | 553 442 € | 394 096 € | 230 421 € | −245 494 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 573 432 € | 451 743 € | 214 242 € | −314 584 € |
| Aruandeaasta kasum | 573 432 € | 451 743 € | 214 242 € | −314 584 € |
| Tööjõukulud | 507 809 € | 458 313 € | 418 994 € | 277 904 € |
| Põhivarade kulum | 102 954 € | 110 330 € | 107 798 € | 75 053 € |
| Varad kokku | 2 145 659 € | 1 577 648 € | 2 030 910 € | 1 711 691 € |
| sh käibevarad | 1 867 508 € | 1 214 071 € | 1 557 611 € | 1 163 433 € |
| sh põhivarad | 278 151 € | 363 577 € | 473 299 € | 548 258 € |
| sh raha | 407 850 € | 318 212 € | 378 091 € | 122 576 € |
| Omakapital | 1 427 333 € | 853 901 € | 402 158 € | −312 084 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 351 141 € | −100 602 € | −314 584 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 718 326 € | 723 747 € | 1 628 752 € | 669 677 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 0,00 € | 1 354 098 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 18 | 18 | 16 | 11 |
| Ärikasum enne kulumit | 656 396 € | 504 426 € | 338 219 € | −170 441 € |
| Aruanne esitatud | 11.07.2025 | 25.06.2024 | 31.10.2023 | 29.06.2022 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 66,5 % | 54,1 % | 19,8 % | −18,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 6,9 % | 6,0 % | 3,0 % | −9,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.