Registrikaart · Äriregistri kanne 16126542
Literaat Restod OÜ
- Registrikood16126542
- Asutatud2020 (5 a)
- Töötajaid 202535
- Müügitulu 20251 963 287 €
- KMKR numberEE102416042
- Sellel aadressil on registreeritud 68 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Literaat Restod OÜ
- Registrikood
- 16126542
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.12.2020
- KMKR number
- EE102416042
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Telliskivi tn 60/2
- Aadress kehtib alates
- 22.12.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Omanikukonto: RAHVA RAAMAT AS | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 16.08.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Nasdaq CSD SE | Osade registripidaja | 24.04.2023 |
| Rain Siemer | Juhatuse liige | 31.10.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Peeter Saks | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 14.12.2022 |
| Martin Kõdar | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 14.12.2022 |
| Dagnis Dreimanis | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 14.12.2022 |
| Simonas Gustainis | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 14.12.2022 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 76 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 35 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 1 963 287 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 784 756 € → 1 963 287 € | +3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 56111 | Restoranide ja kohvikute tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Restoranide ja kohvikute tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 1 963 287 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025 | 1 963 287 € |
| 2024 | Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025 | 1 784 756 € |
| 2023 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 1 683 048 € |
| 2022 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 1 771 361 € |
| 2021 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 336 638 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Toitlustamine Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 28.03.2022 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 1 963 287 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 1 963 287 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 35 |
| 2024 | 38 |
| 2023 | 38 |
| 2022 | 35 |
| 2021 | 10 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 963 287 € | 1 784 756 € | 1 683 048 € | 1 771 361 € | 336 638 € |
| Ärikasum | 129 144 € | 72 464 € | 3338 € | 6912 € | −85 958 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 130 738 € | 72 466 € | 2548 € | 3180 € | −85 958 € |
| Aruandeaasta kasum | 130 738 € | 72 466 € | 2548 € | 3180 € | −85 958 € |
| Tööjõukulud | 869 102 € | 812 389 € | 723 137 € | 714 577 € | 181 378 € |
| Varad kokku | 326 852 € | 181 009 € | 81 008 € | 160 463 € | 201 665 € |
| sh käibevarad | 326 852 € | 181 009 € | 81 008 € | 160 463 € | 201 665 € |
| sh raha | 257 137 € | 123 575 € | 39 142 € | 100 860 € | 143 981 € |
| Omakapital | 125 474 € | −5264 € | −77 730 € | −80 278 € | −83 458 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −7764 € | −80 230 € | −82 778 € | −85 958 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 201 378 € | 186 273 € | 158 738 € | 236 884 € | 156 266 € |
| Pikaajalised kohustised | — | 0,00 € | 0,00 € | 3857 € | 128 857 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 35 | 38 | 38 | 35 | 10 |
| Aruanne esitatud | 29.06.2026 | 30.06.2025 | 19.07.2024 | 26.09.2023 | 30.06.2022 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | — |
| Omakapitali osakaal varadest | 38,4 % | −2,9 % | −96,0 % | −50,0 % | −41,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 6,7 % | 4,1 % | 0,2 % | 0,2 % | −25,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.