Registrikaart · Äriregistri kanne 16129997
Condition OÜ
- Registrikood16129997
- Asutatud2020 (5 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 202419 026 510 €
- KMKR numberEE102349245
- Sellel aadressil on registreeritud 91 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Condition OÜ
- Registrikood
- 16129997
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.12.2020
- KMKR number
- EE102349245
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Katusepapi tn 6-502
- Aadress kehtib alates
- 02.03.2026
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Swiatłana Marcinkiewicz | 51 % · 1275 € | Ainuomand | 25.06.2026 |
| Mikhail Mikhalchenko | 49 % · 1225 € | Ainuomand | 25.06.2026 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Swiatłana Marcinkiewicz | Juhatuse liige | 28.08.2026 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Mikhail Mikhalchenko | otsene osalus | 30.12.2020 |
| Swiatłana Marcinkiewicz | otsene osalus | 13.11.2024 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 19 026 510 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 9 047 852 € → 19 026 510 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46901 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Spetsialiseerimata hulgikaubandus teenis ettevõte 2024. aastal 19 026 510 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 19 026 510 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 9 027 300 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 20 552 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 0,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 19 026 510 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Poola | 7 814 338 € |
| Läti | 3 096 672 € |
| Ungari | 3 023 433 € |
| Moldova | 2 298 149 € |
| Ukraina | 1 777 875 € |
| Tšehhi | 828 337 € |
| Slovakkia | 171 818 € |
| Kõrgõzstan | 10 338 € |
| Leedu | 5550 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 19 026 510 € | 9 047 852 € | 0,00 € | — |
| Ärikasum | 780 101 € | 289 572 € | −115 € | — |
| Kasum enne tulumaksustamist | 779 922 € | 289 572 € | −115 € | — |
| Aruandeaasta kasum | 742 422 € | 289 572 € | −115 € | 0,00 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 1 740 828 € | 1 833 760 € | 41 180 € | — |
| sh käibevarad | 1 740 828 € | 1 833 760 € | 41 180 € | — |
| sh raha | 558 657 € | 175 212 € | 860 € | — |
| Omakapital | 884 379 € | 289 457 € | −115 € | 0,00 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 139 457 € | −115 € | — | — |
| Lühiajalised kohustised | 856 449 € | 1 503 008 € | 41 295 € | — |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 41 295 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 14.03.2025 | 13.06.2024 | 12.06.2024 | 25.04.2022 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | — | — |
| Omakapitali osakaal varadest | 50,8 % | 15,8 % | −0,3 % | — |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,9 % | 3,2 % | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.