AVR OÜ
- Registrikood16134547
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202549 991 €
- KMKR numberEE102339488
Üldandmed
- Ärinimi
- AVR OÜ
- Registrikood
- 16134547
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.01.2021
- KMKR number
- EE102339488
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Valgevase tn 9b/1-13
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
37/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 49 991 € | +11,3 |
| Müügitulu muutus | 67 842 € → 49 991 € | -7,9 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 95311 | Mootorsõidukite remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 49 991 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 49 991 € |
| 2024 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 67 842 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 74 133 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 72 825 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 28 331 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 49 991 € | 67 865 € | 74 134 € | 72 825 € | 28 331 € |
| Ärikasum enne makse | −793 € | 9066 € | −9549 € | 6583 € | −6339 € |
| Aruandeaasta kasum | −793 € | 9066 € | −9549 € | 6583 € | −6339 € |
| Tööjõukulud | 9332 € | 13 797 € | 19 592 € | 12 752 € | 21 372 € |
| Varad kokku | 5108 € | 5489 € | 6293 € | 21 180 € | 11 988 € |
| sh käibevarad | 5108 € | 5489 € | 6293 € | 21 180 € | 11 988 € |
| sh raha | 1380 € | 892 € | 4295 € | 15 375 € | 10 422 € |
| Omakapital | 1468 € | 2261 € | −6805 € | 2744 € | −3839 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 3640 € | 3228 € | 13 098 € | 18 436 € | 15 827 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 2 | 4 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 28,7 % | 41,2 % | -108,1 % | 13,0 % | -32,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -1,6 % | 13,4 % | -12,9 % | 9,0 % | -22,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.