Registrikaart · Äriregistri kanne 16140482
Viva Solutions OÜ
- Registrikood16140482
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202539 226 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Viva Solutions OÜ
- Registrikood
- 16140482
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.01.2021
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Narva mnt 128-38
- Aadress kehtib alates
- 15.01.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Marco Scarsella | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Marco Scarsella | Juhatuse liige | 15.01.2021 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Marco Scarsella | otsene osalus | 15.01.2021 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 42 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 39 226 € | +10,3 | |
| Müügitulu muutus | 39 775 € → 39 226 € | -0,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37258837919
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62901 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 39 226 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2025 | 39 226 € |
| 2024 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2025 | 39 775 € |
| 2023 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 38 337 € |
| 2022 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 39 468 € |
| 2021 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 39 710 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 39 226 € | 39 775 € | 38 337 € | 39 468 € | 39 710 € |
| Ärikasum | 32 846 € | 36 467 € | 34 588 € | 36 750 € | 39 265 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 38 304 € | 39 193 € | 36 499 € | 36 755 € | 39 266 € |
| Aruandeaasta kasum | 38 304 € | 39 193 € | 36 499 € | 36 755 € | 39 266 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 199 568 € | 157 714 € | 112 521 € | 76 022 € | 39 266 € |
| sh käibevarad | 133 956 € | 90 554 € | 43 859 € | 6022 € | 39 266 € |
| sh põhivarad | 65 612 € | 67 160 € | 68 662 € | 70 000 € | — |
| sh raha | 133 366 € | 90 554 € | — | — | — |
| Omakapital | 190 018 € | 151 714 € | 112 521 € | 76 022 € | 39 266 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 151 714 € | 112 521 € | 76 022 € | 39 266 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 9550 € | — | — | — | — |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 6000 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 04.06.2026 | 23.06.2025 | 05.07.2024 | 04.07.2023 | 21.06.2022 |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,2 % | 96,2 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 97,6 % | 98,5 % | 95,2 % | 93,1 % | 98,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.