Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 16140884

International materials for construction OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood16140884
  • Asutatud2021 (5 a)
  • Töötajaid 20248
  • Müügitulu 20241 403 428 €
  • KMKR numberEE102514193
  • Sellel aadressil on registreeritud 99 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

55/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
202120222023202420252026Asutatud 18.01.2021Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 18.01.2021 2021, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
International materials for construction OÜ
Registrikood
16140884
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
18.01.2021
KMKR number
EE102514193
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pirita tee 20/4
Aadress kehtib alates
18.01.2021

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Bogdan Rubliuk100 % · 2500 €Ainuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Bogdan RubliukJuhatuse liige18.01.2021

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Bogdan Rubliukotsene osalus09.05.2022

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 55 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg5 aastat registris+12,5
Töötajate arv8 töötajat viimases aruandes+8
Müügitulu1 403 428 €+20
Müügitulu muutus1 756 460 € → 1 403 428 €-6
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
46191Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €439 tuh €878 tuh €1,3 mln €1,8 mln €202120221 756 460 €20231 403 428 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2024. aastal 1 403 428 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 20251 403 428 €
2023Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 20081 756 460 €
2022Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 20081 612 321 €
2021Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 200895 643 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2021)

Majandusaasta aruanded

Väljaspool Eestit teenitud 95 643 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.

RiikMüügitulu
Leedu59 020 €
Müük väljaspool Euroopa Liidu riike, muud36 623 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
02468202120228202382024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20248
20238
20220
20210

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2024202320222021
Müügitulu1 403 428 €1 756 460 €1 612 321 €95 643 €
Ärikasum−13 878 €30 414 €86 390 €14 475 €
Kasum enne tulumaksustamist−13 878 €30 414 €86 390 €14 475 €
Aruandeaasta kasum−13 878 €30 414 €86 390 €14 475 €
Tööjõukulud116 077 €86 186 €
Varad kokku142 791 €151 853 €112 231 €17 389 €
sh käibevarad142 791 €151 853 €112 231 €14 889 €
sh põhivarad0,00 €0,00 €2500 €
sh raha9389 €20 696 €24 536 €11 833 €
Omakapital117 400 €131 278 €100 864 €16 975 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum131 278 €100 864 €14 474 €
Lühiajalised kohustised25 391 €20 575 €11 367 €414 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)8800
Aruanne esitatud07.10.202528.06.202430.06.202330.06.2022
Omakapitali osakaal varadest82,2 %86,5 %89,9 %97,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust−1,0 %1,7 %5,4 %15,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang