Registrikaart · Äriregistri kanne 16143983
BeigeBrown Group OÜ
- Registrikood16143983
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202546 989 €
- KMKR numberEE102333439
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- BeigeBrown Group OÜ
- Registrikood
- 16143983
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.01.2021
- KMKR number
- EE102333439
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Mardi tn 9-27
- Aadress kehtib alates
- 21.01.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Tamara Karpenko | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Tamara Karpenko | Juhatuse liige | 21.01.2021 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Tamara Karpenko | otsene osalus | 21.01.2021 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 46 989 € | +11 | |
| Müügitulu muutus | 44 608 € → 46 989 € | +1,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256852685
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47121 | Muu spetsialiseerimata jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu spetsialiseerimata jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 46 989 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 46 989 € |
| 2024 | Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 44 608 € |
| 2023 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 41 001 € |
| 2022 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 20 771 € |
| 2021 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 11 761 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 46 989 € | 44 608 € | 41 001 € | 20 771 € | 11 761 € |
| Ärikasum | −77 354 € | −121 190 € | −142 996 € | −66 037 € | −38 105 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −77 353 € | −121 186 € | −142 985 € | −66 036 € | −38 104 € |
| Aruandeaasta kasum | −77 353 € | −121 186 € | −142 985 € | −66 036 € | −38 104 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 16 846 € | 18 449 € |
| Põhivarade kulum | — | — | — | 4041 € | — |
| Varad kokku | 299 536 € | 312 207 € | 289 124 € | 247 427 € | 152 854 € |
| sh käibevarad | 299 536 € | 308 500 € | 281 711 € | 229 763 € | 132 749 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 3707 € | 7413 € | 17 664 € | 20 105 € |
| sh raha | 7581 € | 17 262 € | 30 636 € | — | 21 718 € |
| Omakapital | 3558 € | 10 911 € | 42 250 € | −101 082 € | −35 046 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −391 589 € | −270 403 € | −117 265 € | — | — |
| Lühiajalised kohustised | 1958 € | 7276 € | 4854 € | 288 509 € | 187 900 € |
| Pikaajalised kohustised | 294 020 € | 294 020 € | 242 020 € | 60 000 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | — | — | — | −61 996 € | — |
| Aruanne esitatud | 27.06.2026 | 24.06.2025 | 28.06.2024 | 07.07.2023 | 28.06.2022 |
| Omakapitali osakaal varadest | 1,2 % | 3,5 % | 14,6 % | −40,9 % | −22,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −164,6 % | −271,7 % | −348,7 % | −317,9 % | −324,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.