Engineering and EdTech Solutions OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 65 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood16144818
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20259970 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Engineering and EdTech Solutions OÜ
- Registrikood
- 16144818
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.01.2021
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pille tn 11/1-32
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
23/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 9970 € | +4,8 |
| Müügitulu muutus | 39 909 € → 9970 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37254730552
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 85599 | Muu mujal liigitamata õpe | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu mujal liigitamata õpe teenis ettevõte 2025. aastal 9970 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2025 | 9970 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2025 | 39 909 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 39 925 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 39 550 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 31 653 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9970 € | 39 909 € | 39 925 € | 39 550 € | 31 653 € |
| Ärikasum enne makse | 41 048 € | 39 160 € | 40 835 € | 37 713 € | 27 441 € |
| Aruandeaasta kasum | 41 003 € | 38 986 € | 40 608 € | 37 713 € | 27 441 € |
| Tööjõukulud | 1107 € | 12 214 € | 2714 € | 0,00 € | 1018 € |
| Varad kokku | 188 251 € | 147 248 € | 108 860 € | 68 004 € | 32 250 € |
| sh käibevarad | 188 251 € | 147 248 € | 108 860 € | 68 004 € | 32 250 € |
| sh raha | 2218 € | 121 € | 35 566 € | — | — |
| Omakapital | 188 251 € | 147 248 € | 108 262 € | 67 654 € | 29 941 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 598 € | 350 € | 2309 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 99,5 % | 99,5 % | 92,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 411,3 % | 97,7 % | 101,7 % | 95,4 % | 86,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.