HPH Invest OÜ
- Registrikood16146970
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025200 842 €
- KMKR numberEE102336009
Üldandmed
- Ärinimi
- HPH Invest OÜ
- Registrikood
- 16146970
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.01.2021
- KMKR number
- EE102336009
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Lai tn 15a-2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
35/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 200 842 € | +16,8 |
| Müügitulu muutus | 432 724 € → 200 842 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253079279
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 63911 | Veebiotsinguportaalide tegevus | Põhitegevusala |
| 46721 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | |
| 55204 | Külaliskorterid |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Veebiotsinguportaalide tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 125 661 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Veebiotsinguportaalide tegevus EMTAK 2025 | 125 661 € |
| 2025 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 49 135 € |
| 2025 | Külaliskorterid EMTAK 2025 | 26 046 € |
| 2024 | Veebiotsinguportaalide tegevus EMTAK 2025 | 432 724 € |
| 2023 | Veebiportaalide tegevus EMTAK 2008 | 1 055 674 € |
| 2022 | Veebiportaalide tegevus EMTAK 2008 | 433 483 € |
| 2021 | Veebiportaalide tegevus EMTAK 2008 | 70 717 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 201 860 € | 474 556 € | 1 055 674 € | 433 483 € | 70 717 € |
| Ärikasum enne makse | 7213 € | 111 183 € | 233 954 € | 71 603 € | −5864 € |
| Aruandeaasta kasum | 729 € | 104 057 € | 233 954 € | 71 603 € | −5864 € |
| Tööjõukulud | 4830 € | 4493 € | 36 054 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 859 806 € | 833 949 € | 424 514 € | 68 627 € | 226 € |
| sh käibevarad | 39 608 € | 47 390 € | 39 872 € | 49 876 € | 226 € |
| sh raha | 14 568 € | 24 342 € | 29 201 € | 8774 € | 226 € |
| Omakapital | 354 721 € | 377 972 € | 302 458 € | 68 505 € | −3364 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 80 233 € | 455 977 € | 122 056 € | 122 € | 3590 € |
| Pikaajalised kohustised | 424 852 € | — | 0,00 € | 0,00 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 41,3 % | 45,3 % | 71,2 % | 99,8 % | -1488,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,4 % | 21,9 % | 22,2 % | 16,5 % | -8,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.