Registrikaart · Äriregistri kanne 16147403
Tradustry OÜ
- Registrikood16147403
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20231
- Müügitulu 202312 000 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Tradustry OÜ
- Registrikood
- 16147403
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.01.2021
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, V. Reimani tn 2-28
- Aadress kehtib alates
- 09.12.2024
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Alireza Radmand | 75 % · 1875 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Toktam Zandi | 9 % · 225 € | Ainuomand | 16.11.2023 |
| Amir Sadeghi | 4 % · 100 € | Ainuomand | 16.11.2023 |
| Abbas Garshasbi | 4 % · 100 € | Ainuomand | 16.11.2023 |
| Mostafa Esmaeily | 4 % · 100 € | Ainuomand | 16.11.2023 |
| Amir Saleh Naghash Chimeh | 4 % · 100 € | Ainuomand | 16.11.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Alireza Radmand | Juhatuse liige | 26.01.2021 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Toktam Zandi | otsene osalus | 26.01.2021 |
| Alireza Radmand | otsene osalus | 26.01.2021 |
| Amir Sadeghi | otsene osalus | 01.08.2023 |
| Mostafa Esmaeily | otsene osalus | 01.08.2023 |
| AMIR SALEH NAGHASH CHIMEH | otsene osalus | 01.08.2023 |
| ABBAS GARSHASBI | otsene osalus | 01.08.2023 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 24 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 12 000 € | +5,6 | |
| Müügitulu muutus | 44 600 € → 12 000 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 90031 | Kunstialane loometegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kunstialane loometegevus teenis ettevõte 2023. aastal 12 000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Kunstialane loometegevus EMTAK 2008 | 12 000 € |
| 2022 | Kunstialane loometegevus EMTAK 2008 | 44 600 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2023 | 1 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 12 000 € | 44 600 € | 0,00 € |
| Ärikasum | 3000 € | 12 100 € | 0,00 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 3000 € | 12 100 € | 0,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 3000 € | 12 100 € | 0,00 € |
| Tööjõukulud | 9000 € | 32 500 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 389 294 € | 257 397 € | 3360 € |
| sh käibevarad | 302 294 € | 170 037 € | 0,00 € |
| sh põhivarad | 87 000 € | 87 360 € | 3360 € |
| sh raha | 33 300 € | 33 000 € | 0,00 € |
| Omakapital | 303 987 € | 257 397 € | 3360 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 85 307 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 2 | 0 |
| Aruanne esitatud | 01.05.2024 | 13.10.2023 | 24.01.2023 |
| Omakapitali osakaal varadest | 78,1 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 25,0 % | 27,1 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.