Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 16150244

Second Wing OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood16150244
  • Asutatud2021 (5 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202539 239 €
  • Sellel aadressil on registreeritud 4777 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

59/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
202120222023202420252026Asutatud 29.01.2021Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 29.01.2021 2021, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Second Wing OÜ
Registrikood
16150244
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
29.01.2021
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sepapaja tn 6

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 59 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg5 aastat registris+12,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu39 239 €+10,3
Müügitulu muutus1875 € → 39 239 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
74121Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioonPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €9810 €20 tuh €29 tuh €39 tuh €2021: 34 002 €20212022: 27 261 €20222023: 20 893 €20232024: 1875 €20242025: 39 239 €39 239 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon teenis ettevõte 2025. aastal 39 239 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon EMTAK 202539 239 €
2024Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon EMTAK 20251875 €
2023Videomängude kirjastamine EMTAK 200820 893 €
2022Programmeerimine EMTAK 200827 261 €
2021Programmeerimine EMTAK 200834 002 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112021: 020212022: 1120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20210

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20252024202320222021
Müügitulu39 239 €1875 €20 893 €27 261 €34 002 €
Ärikasum enne makse21 729 €−7994 €15 071 €11 756 €25 406 €
Aruandeaasta kasum21 729 €−7994 €15 071 €11 756 €25 406 €
Tööjõukulud16 500 €12 000 €1000 €7000 €0,00 €
Varad kokku66 466 €44 543 €52 735 €37 641 €25 880 €
sh käibevarad66 466 €44 543 €52 735 €37 641 €25 880 €
sh raha66 466 €44 543 €
Omakapital65 967 €44 238 €52 232 €37 161 €25 406 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised499 €305 €503 €480 €474 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)11110
Omakapitali osakaal varadest99,2 %99,3 %99,0 %98,7 %98,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust55,4 %-426,3 %72,1 %43,1 %74,7 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang