Registrikaart · Äriregistri kanne 16152172
OÜ ECLIPSES
- Registrikood16152172
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20261
- Müügitulu 202541 733 €
- KMKR numberEE102800056
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ ECLIPSES
- Registrikood
- 16152172
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.02.2021
- KMKR number
- EE102800056
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.02 — 31.01
- Aadress
- Saare maakond, Saaremaa vald, Nasva alevik, Lahe põik 3
- Aadress kehtib alates
- 02.02.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Kaspar Smuul | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kaspar Smuul | Juhatuse liige | 02.02.2021 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Kaspar Smuul | otsene osalus | 02.02.2021 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 40 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 41 733 € | +10,6 | |
| Müügitulu muutus | 48 656 € → 41 733 € | -4,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 33151 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 41 733 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2025 | 41 733 € |
| 2024 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2025 | 48 656 € |
| 2023 | Tsiviillaevade ehitus EMTAK 2008 | 18 491 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 2030 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 15 898 € |
| 2022 | Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2008 | 827 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 24 454 € |
| 2021 | Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2008 | 180 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Taksoveo tegevusluba Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 29.09.2022 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2026 | 1 |
| 2025 | 1 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 41 733 € | 48 656 € | 20 521 € | 16 725 € | 24 634 € |
| Ärikasum | −1504 € | 6680 € | 4400 € | 248 € | 76,00 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −3053 € | 4099 € | 4380 € | 248 € | 76,00 € |
| Aruandeaasta kasum | −3053 € | 4099 € | 4380 € | 248 € | 76,00 € |
| Tööjõukulud | 11 213 € | 5635 € | 0,00 € | 2482 € | 5407 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 160 € | — | — | — |
| Varad kokku | 27 919 € | 31 862 € | 10 447 € | 2836 € | 4194 € |
| sh käibevarad | 862 € | 4936 € | 5698 € | 2836 € | 4194 € |
| sh põhivarad | 27 057 € | 26 926 € | 4749 € | — | — |
| sh raha | 728 € | 2500 € | — | — | — |
| Omakapital | 10 214 € | 11 303 € | 7204 € | 2824 € | 2576 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 10 767 € | 4704 € | 4380 € | 76,00 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 8405 € | 11 259 € | 3243 € | 12,00 € | 1618 € |
| Pikaajalised kohustised | 9300 € | 9300 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | −1504 € | 6840 € | — | — | — |
| Aruanne esitatud | 04.08.2026 | 31.07.2025 | 31.07.2024 | 02.08.2023 | 11.08.2022 |
| Omakapitali osakaal varadest | 36,6 % | 35,5 % | 69,0 % | 99,6 % | 61,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −7,3 % | 8,4 % | 21,3 % | 1,5 % | 0,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.