Nikam OÜ
- Registrikood16153697
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025183 472 €
- KMKR numberEE102337736
Üldandmed
- Ärinimi
- Nikam OÜ
- Registrikood
- 16153697
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.02.2021
- KMKR number
- EE102337736
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kopliranna tn 24-24
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
66/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 |
| Müügitulu | 183 472 € | +16,5 |
| Müügitulu muutus | 123 783 € → 183 472 € | +14,5 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43222 | Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 183 472 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 183 472 € |
| 2024 | Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 123 783 € |
| 2023 | Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 127 348 € |
| 2022 | Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 102 476 € |
| 2021 | Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 81 321 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 183 472 € | 123 783 € | 127 348 € | 102 476 € | 81 321 € |
| Ärikasum enne makse | 3173 € | 12 731 € | 16 054 € | 20 108 € | 11 228 € |
| Aruandeaasta kasum | 3173 € | 12 731 € | 16 054 € | 20 108 € | 11 228 € |
| Tööjõukulud | 38 276 € | 35 148 € | 21 263 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 100 409 € | 75 259 € | 62 287 € | 45 888 € | 25 942 € |
| sh käibevarad | 97 267 € | 71 677 € | 59 553 € | 43 630 € | 24 625 € |
| sh raha | 32 249 € | 19 707 € | 9344 € | 21 423 € | — |
| Omakapital | 65 793 € | 62 620 € | 49 889 € | 33 836 € | 11 227 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 34 616 € | 12 639 € | 12 398 € | 12 052 € | 14 715 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 65,5 % | 83,2 % | 80,1 % | 73,7 % | 43,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,7 % | 10,3 % | 12,6 % | 19,6 % | 13,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.