OÜ Rae Sulgpallikeskus
- Registrikood16163336
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 2025559 527 €
- KMKR numberEE102342763
Üldandmed
- Ärinimi
- OÜ Rae Sulgpallikeskus
- Registrikood
- 16163336
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.02.2021
- KMKR number
- EE102342763
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Jüri alevik, Uus-Ringi tee 14
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
60/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 |
| Müügitulu | 559 527 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 517 027 € → 559 527 € | +2,5 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256242282
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 93111 | Spordiehitiste käitus | Põhitegevusala |
| 47121 | Muu spetsialiseerimata jaemüük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Spordiehitiste käitus teenis ettevõte 2025. aastal 404 455 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Spordiehitiste käitus EMTAK 2025 | 404 455 € |
| 2025 | Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 155 072 € |
| 2024 | Spordiehitiste käitus EMTAK 2025 | 361 950 € |
| 2024 | Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 155 077 € |
| 2023 | Spordiehitiste käitus EMTAK 2008 | 326 934 € |
| 2023 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 137 864 € |
| 2022 | Spordiehitiste käitus EMTAK 2008 | 91 054 € |
| 2022 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 54 507 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 559 527 € | 522 213 € | 467 951 € | 145 561 € | 0,00 € |
| Ärikasum enne makse | 29 887 € | 17 071 € | −6738 € | −12 565 € | 0,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 29 887 € | 17 071 € | −6738 € | −12 565 € | 0,00 € |
| Tööjõukulud | 82 713 € | 64 233 € | 63 759 € | 24 524 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 107 437 € | 101 252 € | 69 118 € | 52 469 € | 0,00 € |
| sh käibevarad | 91 371 € | 85 186 € | 69 118 € | 52 469 € | 0,00 € |
| sh raha | 53 022 € | 48 565 € | 38 064 € | 27 872 € | — |
| Omakapital | 28 987 € | −2982 € | −19 753 € | −12 565 € | — |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 78 450 € | 104 234 € | 88 871 € | 65 034 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 3 | 3 | 3 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 27,0 % | -2,9 % | -28,6 % | -23,9 % | — |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 5,3 % | 3,3 % | -1,4 % | -8,6 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.