Registrikaart · Äriregistri kanne 16163448
Hyxo Finance OÜ
- Registrikood16163448
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 20210,00 €
- Sellel aadressil on registreeritud 32 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Hyxo Finance OÜ
- Registrikood
- 16163448
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.02.2021
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 10 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Veskiposti tn 2-10
- Aadress kehtib alates
- 17.06.2025
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Hyxo Oy | 100 % · 10 000 € | Ainuomand | 17.02.2021 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Harry Olavi Viiala | Juhatuse liige | 17.02.2021 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Harto Kalevi Viiala | kaudne osalus | 17.02.2021 |
| Harriet Elisa Katariina Viiala | kaudne osalus | 17.02.2021 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 34 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 0,00 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+37258608953
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 6499 | Muude mujal liigitamata finantsteenuste osutamine, v.a kindlustus ja pensionifondid | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muude mujal liigitamata finantsteenuste osutamine, v.a kindlustus ja pensionifondid teenis ettevõte 2021. aastal 0,00 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2021 | Muude mujal liigitamata finantsteenuste osutamine, v.a kindlustus ja pensionifondid EMTAK 2008 | 0,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Ärikasum | −185 076 € | −181 965 € | −187 970 € | −113 191 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 609 370 € | 339 118 € | 77 210 € | 2216 € |
| Aruandeaasta kasum | 609 320 € | 339 118 € | 77 210 € | 2216 € |
| Tööjõukulud | 103 692 € | 104 937 € | 112 041 € | 67 919 € |
| Põhivarade kulum | 54 712 € | 54 712 € | 54 712 € | 36 475 € |
| Varad kokku | 23 186 385 € | 19 876 649 € | 12 179 051 € | 6 924 705 € |
| sh käibevarad | 1 334 193 € | 577 046 € | 749 914 € | 212 133 € |
| sh põhivarad | 21 852 192 € | 19 299 603 € | 11 429 137 € | 6 712 572 € |
| sh raha | 561 113 € | 366 967 € | 628 994 € | 121 583 € |
| Omakapital | 23 164 864 € | 19 855 545 € | 12 139 426 € | 6 912 216 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 10 000 € | 10 000 € | 10 000 € | 10 000 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 418 544 € | 79 427 € | 2216 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 21 521 € | 21 104 € | 39 625 € | 12 489 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | −130 364 € | −127 253 € | −133 258 € | −76 716 € |
| Aruanne esitatud | 20.10.2025 | 03.12.2024 | 18.09.2023 | 06.07.2022 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 99,9 % | 99,7 % | 99,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.