Registrikaart · Äriregistri kanne 16169221
Tri-Mach Global OÜ
- Registrikood16169221
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025209 494 €
- KMKR numberEE102400469
- Sellel aadressil on registreeritud 101 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Tri-Mach Global OÜ
- Registrikood
- 16169221
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.02.2021
- KMKR number
- EE102400469
- Osa- või aktsiakapital
- 10 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Pikaliiva tn 90/2-32
- Aadress kehtib alates
- 25.02.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Arto Matias Niemeläinen | 46,43 % · 4875 € | Ainuomand | 12.11.2024 |
| Eetu Matias Niemeläinen | 30,95 % · 3250 € | Ainuomand | 12.11.2024 |
| Sampsa Henrikki Lehtiniemi | 17,46 % · 1833 € | Ainuomand | 28.10.2025 |
| Leo Markus Niemeläinen | 5,16 % · 542 € | Ainuomand | 08.08.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Arto Matias Niemeläinen | Juhatuse liige | 13.07.2021 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Eetu Matias Niemeläinen | otsene osalus | 06.04.2022 |
| Arto Matias Niemeläinen | otsene osalus | 06.04.2022 |
| Sampsa Lehtiniemi | otsene osalus | 18.05.2022 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 50 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 209 494 € | +17 | |
| Müügitulu muutus | 212 867 € → 209 494 € | -0,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 28921 | Kaevandus-, karjääri- ja ehitusmasinate tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaevandus-, karjääri- ja ehitusmasinate tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 209 494 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaevandus-, karjääri- ja ehitusmasinate tootmine EMTAK 2025 | 209 494 € |
| 2024 | Kaevandus-, karjääri- ja ehitusmasinate tootmine EMTAK 2025 | 212 867 € |
| 2023 | Muude tööriistade tootmine EMTAK 2008 | 343 167 € |
| 2022 | Muude tööriistade tootmine EMTAK 2008 | 213 655 € |
| 2021 | Muude tööriistade tootmine EMTAK 2008 | 70 990 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 209 494 € | 212 867 € | 343 167 € | 213 655 € | 70 990 € |
| Ärikasum | 104 156 € | 123 736 € | 223 249 € | 136 823 € | 52 196 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 149 394 € | 133 497 € | 233 747 € | 120 490 € | 47 243 € |
| Aruandeaasta kasum | 149 394 € | 110 665 € | 233 747 € | 120 490 € | 47 243 € |
| Tööjõukulud | 16 369 € | 11 226 € | 12 042 € | 11 039 € | 2007 € |
| Põhivarade kulum | 15 000 € | 15 000 € | 15 000 € | 15 000 € | 8750 € |
| Varad kokku | 859 742 € | 743 230 € | 721 361 € | 583 062 € | 419 687 € |
| sh käibevarad | 778 442 € | 646 930 € | 609 960 € | 246 661 € | 68 387 € |
| sh põhivarad | 81 300 € | 96 300 € | 111 401 € | 336 401 € | 351 300 € |
| sh raha | 117 259 € | 82 165 € | 12 734 € | 9849 € | 12 068 € |
| Omakapital | 578 460 € | 428 316 € | 403 980 € | 170 233 € | 49 743 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 10 500 € | 10 000 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 418 566 € | 307 901 € | 167 733 € | 47 243 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 281 282 € | 314 914 € | 317 381 € | 222 829 € | 9944 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 0,00 € | 190 000 € | 360 000 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 119 156 € | 138 736 € | 238 249 € | 151 823 € | 60 946 € |
| Aruanne esitatud | 13.07.2026 | 29.04.2025 | 27.03.2024 | 28.06.2023 | 29.06.2022 |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,3 % | 57,6 % | 56,0 % | 29,2 % | 11,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 71,3 % | 52,0 % | 68,1 % | 56,4 % | 66,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.