Registrikaart · Äriregistri kanne 16172766
Kuusekutid OÜ
- Registrikood16172766
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025112 997 €
- KMKR numberEE102399376
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Kuusekutid OÜ
- Registrikood
- 16172766
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.03.2021
- KMKR number
- EE102399376
- Aadress
- Tartu maakond, Luunja vald, Muri küla, Väljaotsa tee 16
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 33 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 112 997 € | +14,5 | |
| Müügitulu muutus | 287 858 € → 112 997 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256501338
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 02201 | Metsavarumine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Metsavarumine teenis ettevõte 2025. aastal 112 997 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Metsavarumine EMTAK 2025 | 112 997 € |
| 2024 | Metsavarumine EMTAK 2025 | 287 858 € |
| 2023 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 187 506 € |
| 2022 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 120 657 € |
| 2021 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 14 901 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 112 997 € | 287 858 € | 187 506 € | 121 157 € | 14 901 € |
| Ärikasum enne makse | −10 037 € | 25 246 € | 21 426 € | 8755 € | 3278 € |
| Aruandeaasta kasum | −11 645 € | 18 995 € | 20 158 € | 7952 € | 3278 € |
| Tööjõukulud | 8298 € | 19 501 € | 28 147 € | 32 295 € | 1547 € |
| Varad kokku | 43 827 € | 37 665 € | 44 854 € | 17 927 € | 11 948 € |
| sh käibevarad | 18 806 € | 28 545 € | 32 389 € | 8127 € | 3076 € |
| sh raha | 10 620 € | 11 213 € | 21 139 € | 7694 € | — |
| Omakapital | 872 € | 21 495 € | 25 233 € | 10 520 € | 5778 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 31 785 € | 16 170 € | 18 789 € | 7407 € | 6170 € |
| Pikaajalised kohustised | 11 170 € | 0,00 € | 832 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 2,0 % | 57,1 % | 56,3 % | 58,7 % | 48,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -10,3 % | 6,6 % | 10,8 % | 6,6 % | 22,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.