Turundusinfo

Pier 418 OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Sellel aadressil on registreeritud 4777 tegutsevat juriidilist isikut.
  • Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
  • Registrikood16176190
  • Asutatud2021 (5 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20250,00 €

Üldandmed

Ärinimi
Pier 418 OÜ
Registrikood
16176190
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
04.03.2021
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sepapaja tn 6

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks

33/ 100

KomponentAlusPunkte
Tegutsemisaeg5 aastat registris+12,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu0,00 €0
Müügitulu muutus0,00 € → 0,00 €0
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAKTegevusalaMärkus
62101ProgrammeeriminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

2021: 47 868 €2022: 110 862 €110 862 €2023: 63 977 €2024: 0,00 €2025: 0,00 €0,00 €20212022202320242025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 0,00 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Programmeerimine EMTAK 20250,00 €
2024Programmeerimine EMTAK 20250,00 €
2023Programmeerimine EMTAK 200863 977 €
2022Programmeerimine EMTAK 2008110 862 €
2021Programmeerimine EMTAK 200847 868 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

2021: 112022: 12023: 12024: 12025: 0020212022202320242025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20241
20231
20221
20211

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Näitaja20252024202320222021
Müügitulu0,00 €0,00 €63 977 €110 862 €47 868 €
Ärikasum enne makse−1074 €−1822 €−22 638 €9832 €10 142 €
Aruandeaasta kasum−1074 €−1822 €−22 638 €9832 €10 142 €
Tööjõukulud0,00 €552 €68 792 €56 291 €6040 €
Varad kokku808 €568 €1304 €23 873 €10 983 €
sh käibevarad808 €568 €1304 €23 873 €10 983 €
sh raha49,00 €54,00 €1025 €20 075 €
Omakapital−5559 €−4485 €−2664 €19 974 €10 142 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised6367 €5053 €3968 €3899 €841 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)01111
Omakapitali osakaal varadest-688,0 %-789,6 %-204,3 %83,7 %92,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust-35,4 %8,9 %21,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang