Registrikaart · Äriregistri kanne 16180694
Bioforce Aravete OÜ
- Registrikood16180694
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20255 080 442 €
- KMKR numberEE102361456
- Sellel aadressil on registreeritud 23 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Bioforce Aravete OÜ
- Registrikood
- 16180694
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.03.2021
- KMKR number
- EE102361456
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Paldiski mnt 96
- Aadress kehtib alates
- 29.04.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Omanikukonto: Bioforce Production OÜ | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 06.01.2026 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Henry Uljas | Juhatuse liige | 10.03.2021 |
| Siim Tenno | Juhatuse liige | 10.03.2021 |
| Nasdaq CSD SE | Osade registripidaja | 23.07.2024 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Siim Tenno | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 10.03.2021 |
| Henry Uljas | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 10.03.2021 |
| Sulev Kodu | kaudne osalus | 28.06.2024 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 56 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 5 080 442 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 4 531 750 € → 5 080 442 € | +3,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Veebilehtbioforce.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 35212 | Biogaasi tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Biogaasi tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 5 080 442 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Biogaasi tootmine EMTAK 2025 | 5 080 442 € |
| 2024 | Biogaasi tootmine EMTAK 2025 | 4 498 417 € |
| 2024 | Maismaaveondust teenindavad tegevusalad EMTAK 2025 | 33 333 € |
| 2023 | Gaasitootmine EMTAK 2008 | 2 288 326 € |
| 2023 | Maismaaveondust teenindavad tegevusalad EMTAK 2008 | 375 995 € |
| 2022 | Gaasitootmine EMTAK 2008 | 5 182 074 € |
| 2021 | Gaasitootmine EMTAK 2008 | 1475 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Gaasi müük Maagaas | Majandustegevusteade | Kehtiv | 14.07.2025 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 5 080 442 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 5 080 442 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 080 442 € | 4 531 750 € | 2 689 646 € | 5 182 074 € | 1475 € |
| Ärikasum | 746 336 € | 293 014 € | 394 873 € | 1 785 777 € | 1160 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 685 169 € | 198 345 € | 286 237 € | 1 674 396 € | 1160 € |
| Aruandeaasta kasum | 459 528 € | 198 345 € | 286 237 € | 1 674 396 € | 1160 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 535 € | — |
| Põhivarade kulum | 320 737 € | 329 514 € | 263 382 € | 100 093 € | — |
| Varad kokku | 5 696 815 € | 3 790 120 € | 3 835 757 € | 4 815 100 € | 2 286 368 € |
| sh käibevarad | 1 378 904 € | 827 328 € | 642 836 € | 1 702 303 € | 479 729 € |
| sh põhivarad | 4 317 911 € | 2 962 792 € | 3 192 921 € | 3 112 797 € | 1 806 639 € |
| sh raha | 5082 € | 101 864 € | 98 589 € | 84 953 € | 306 597 € |
| Omakapital | 1 822 166 € | 2 162 638 € | 1 964 293 € | 1 678 056 € | 3660 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 360 138 € | 1 961 793 € | 1 675 556 € | 1160 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 1 141 780 € | 616 922 € | 894 519 € | 1 711 099 € | 413 918 € |
| Pikaajalised kohustised | 2 732 869 € | 1 010 560 € | 976 945 € | 1 425 945 € | 1 868 790 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 1 067 073 € | 622 528 € | 658 255 € | 1 885 870 € | — |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 18.06.2025 | 28.06.2024 | 18.07.2023 | 06.02.2023 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | — |
| Omakapitali osakaal varadest | 32,0 % | 57,1 % | 51,2 % | 34,8 % | 0,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 9,0 % | 4,4 % | 10,6 % | 32,3 % | 78,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.