Registrikaart · Äriregistri kanne 16183126
Restream Estonia OÜ
- Registrikood16183126
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20259
- Müügitulu 2025904 170 €
- KMKR numberEE102420290
- Sellel aadressil on registreeritud 68 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Restream Estonia OÜ
- Registrikood
- 16183126
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.03.2021
- KMKR number
- EE102420290
- Osa- või aktsiakapital
- 10 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Telliskivi tn 60/2
- Aadress kehtib alates
- 23.07.2026
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Restream, Inc. | 100 % · 10 000 € | Ainuomand | 09.04.2021 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Andrii Surzhynskyi | Juhatuse liige | 15.03.2021 |
| Elizabeth Lee Gardner | Prokurist | 29.05.2026 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Andrii Surzhynskyi | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 11.06.2026 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 76 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 9 töötajat viimases aruandes | +9 | |
| Müügitulu | 904 170 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 614 653 € → 904 170 € | +14,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62201 | Arvutialased konsultatsioonid | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Arvutialased konsultatsioonid teenis ettevõte 2025. aastal 904 170 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2025 | 904 170 € |
| 2024 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2025 | 614 653 € |
| 2023 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2008 | 517 622 € |
| 2022 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2008 | 939 356 € |
| 2021 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 100 112 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 904 170 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Ameerika Ühendriigid | 904 170 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 9 |
| 2024 | 6 |
| 2023 | 6 |
| 2022 | 6 |
| 2021 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 904 170 € | 614 653 € | 517 622 € | 939 356 € | 100 112 € |
| Ärikasum | 62 773 € | 37 806 € | 34 280 € | 297 717 € | −159 185 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 64 158 € | 36 535 € | 15 100 € | 294 027 € | −144 662 € |
| Aruandeaasta kasum | 64 158 € | 36 535 € | 15 100 € | 294 027 € | −144 662 € |
| Tööjõukulud | 787 457 € | 532 627 € | 436 965 € | 595 937 € | 246 003 € |
| Varad kokku | 349 076 € | 269 139 € | 350 660 € | 193 991 € | 134 407 € |
| sh käibevarad | 349 076 € | 269 139 € | 350 660 € | 193 991 € | 134 407 € |
| sh raha | 20 784 € | 98 417 € | 349 139 € | 130 811 € | 41 193 € |
| Omakapital | 275 158 € | 211 000 € | 174 465 € | 159 365 € | −134 662 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 10 000 € | 10 000 € | 10 000 € | 10 000 € | 10 000 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 201 000 € | 164 465 € | 149 365 € | −144 662 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 73 918 € | 58 139 € | 176 195 € | 34 626 € | 269 069 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 9 | 6 | 6 | 6 | 2 |
| Aruanne esitatud | 29.06.2026 | 19.06.2025 | 17.07.2024 | 18.04.2023 | 20.06.2022 |
| Omakapitali osakaal varadest | 78,8 % | 78,4 % | 49,8 % | 82,2 % | −100,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 7,1 % | 5,9 % | 2,9 % | 31,3 % | −144,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.