Registrikaart · Äriregistri kanne 16188916
Hevi Optronics OÜ
- Registrikood16188916
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 202516
- Müügitulu 202527 154 329 €
- KMKR numberEE102352669
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Hevi Optronics OÜ
- Registrikood
- 16188916
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.03.2021
- KMKR number
- EE102352669
- Osa- või aktsiakapital
- 11 667 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Harku vald, Vääna küla, Joa tee 11
- Aadress kehtib alates
- 17.07.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Quantum-Systems GmbH | 60 % · 7000 € | Ainuomand | 20.05.2026 |
| Walt OÜ | 10,53 % · 1228 € | Ainuomand | 20.05.2026 |
| Hevi OÜ | 10,53 % · 1228 € | Ainuomand | 20.05.2026 |
| Pulpulaator OÜ | 10,53 % · 1228 € | Ainuomand | 20.05.2026 |
| Põngel OÜ | 8,42 % · 982 € | Ainuomand | 20.05.2026 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kristjan Tiimus | Juhatuse liige | 22.03.2021 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Kristjan Tiimus | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 03.06.2026 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 84 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 16 töötajat viimases aruandes | +16 | |
| Müügitulu | 27 154 329 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 9 943 008 € → 27 154 329 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725177186
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 74991 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 27 154 329 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2025 | 27 154 329 € |
| 2024 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2025 | 9 943 008 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 4 425 263 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 66 996 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 0,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 16 258 994 € ehk 60 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Müük Euroopa Liidu riikidele, muud | 15 796 060 € |
| Eesti | 10 895 335 € |
| Müük väljapoole Euroopa Liidu riike, muud | 462 934 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 16 |
| 2024 | 10 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 27 154 329 € | 9 943 008 € | 4 425 263 € | 66 996 € | — |
| Ärikasum | 7 550 023 € | 1 509 263 € | 1 385 741 € | 18 850 € | −2441 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 7 558 761 € | 1 478 862 € | 1 379 494 € | 18 729 € | 16 660 € |
| Aruandeaasta kasum | 7 558 761 € | 1 378 862 € | 1 379 494 € | 18 729 € | 16 660 € |
| Tööjõukulud | 962 816 € | 454 745 € | 169 871 € | 19 033 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 323 170 € | 187 358 € | 37 035 € | 2905 € | — |
| Varad kokku | 19 806 153 € | 4 148 666 € | 1 980 428 € | 100 146 € | 17 918 € |
| sh käibevarad | 17 542 632 € | 2 927 057 € | 1 421 142 € | 70 110 € | 17 918 € |
| sh põhivarad | 2 263 521 € | 1 221 609 € | 559 286 € | 30 036 € | — |
| sh raha | 4 498 871 € | 1 115 154 € | 914 940 € | 450 € | — |
| Omakapital | 9 726 430 € | 2 167 669 € | 1 350 387 € | 37 889 € | 16 660 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 2 239 919 € | 861 057 € | −31 857 € | 16 660 € | 16 660 € |
| Lühiajalised kohustised | 10 029 176 € | 1 960 026 € | 602 285 € | 62 257 € | 1258 € |
| Pikaajalised kohustised | 50 547 € | 20 971 € | 27 756 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 16 | 10 | 5 | 1 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 7 873 193 € | 1 696 621 € | 1 422 776 € | 21 755 € | — |
| Aruanne esitatud | 04.06.2026 | 28.10.2025 | 05.11.2024 | 14.07.2023 | 27.05.2022 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | — | — |
| Omakapitali osakaal varadest | 49,1 % | 52,2 % | 68,2 % | 37,8 % | 93,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 27,8 % | 13,9 % | 31,2 % | 28,0 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.