Valvermellone Fervergara OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 1233 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood16189896
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20235
- Müügitulu 2023162 955 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Valvermellone Fervergara OÜ
- Registrikood
- 16189896
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.03.2021
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 8
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
48/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 |
| Müügitulu | 162 955 € | +16 |
| Müügitulu muutus | 196 938 € → 162 955 € | -5,2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41201 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2023. aastal 162 955 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 162 955 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 196 938 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 161 987 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2023 | 5 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 162 955 € | 196 938 € | 161 987 € |
| Ärikasum enne makse | −7696 € | −5129 € | 264 € |
| Aruandeaasta kasum | −7696 € | −5190 € | 264 € |
| Tööjõukulud | 149 561 € | 159 452 € | 119 548 € |
| Varad kokku | 20 062 € | 19 298 € | 18 898 € |
| sh käibevarad | 18 843 € | 19 298 € | 18 898 € |
| sh raha | 3252 € | 10 297 € | 13 022 € |
| Omakapital | −12 622 € | −4926 € | 264 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 32 684 € | 24 224 € | 18 634 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 4 | 4 |
| Omakapitali osakaal varadest | -62,9 % | -25,5 % | 1,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -4,7 % | -2,6 % | 0,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.