Registrikaart · Äriregistri kanne 16190178
Pori Kalastus OÜ
- Registrikood16190178
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20254212 €
- Sellel aadressil on registreeritud 41 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Pori Kalastus OÜ
- Registrikood
- 16190178
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.03.2021
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 3000 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Viljandi mnt 48
- Aadress kehtib alates
- 23.03.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Jaanus Jakobson | 20 % · 600 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Raigo Padar | 20 % · 600 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Raivo Schwarz | 20 % · 600 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Agur Fuchs | 20 % · 600 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Andrus Käpp | 20 % · 600 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Raigo Padar | Juhatuse liige | 23.03.2021 |
| Raivo Schwarz | Juhatuse liige | 23.03.2021 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Andrus Käpp | otsene osalus | 23.03.2021 |
| Jaanus Jakobson | otsene osalus | 23.03.2021 |
| Raigo Padar | otsene osalus | 23.03.2021 |
| Raivo Schwarz | otsene osalus | 23.03.2021 |
| Agur Fuchs | otsene osalus | 25.05.2021 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 32 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 4212 € | +1,4 | |
| Müügitulu muutus | 4450 € → 4212 € | -1,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725059283
- Mobiil+37256905528
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 55202 | Puhkemajad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Puhkemajad teenis ettevõte 2025. aastal 4212 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Puhkemajad EMTAK 2025 | 4212 € |
| 2024 | Puhkemajad EMTAK 2025 | 4450 € |
| 2023 | Puhkemajad EMTAK 2008 | 6350 € |
| 2022 | Puhkemajad EMTAK 2008 | 2550 € |
| 2021 | Puhkemajad EMTAK 2008 | 0,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4212 € | 4450 € | 6350 € | 2550 € | — |
| Ärikasum | 994 € | 1314 € | 1581 € | 588 € | 1514 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 994 € | 1314 € | 1581 € | 588 € | 1514 € |
| Aruandeaasta kasum | 994 € | 1314 € | 1581 € | 588 € | 1514 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 8534 € | 8033 € | 7739 € | 5063 € | — |
| Varad kokku | 218 753 € | 215 140 € | 200 297 € | 188 826 € | 174 217 € |
| sh käibevarad | 885 € | 1768 € | 4133 € | 2606 € | 5798 € |
| sh põhivarad | 217 868 € | 213 372 € | 196 164 € | 186 220 € | 168 419 € |
| sh raha | 885 € | 1768 € | 4133 € | 1606 € | 5798 € |
| Omakapital | 8991 € | 7997 € | 6683 € | 5102 € | 4514 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 4997 € | 3683 € | 2102 € | 1514 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 62,00 € | 43,00 € | 2114 € | 124 € | 103 € |
| Pikaajalised kohustised | 209 700 € | 207 100 € | 191 500 € | 183 600 € | 169 600 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 9528 € | 9347 € | 9320 € | 5651 € | — |
| Aruanne esitatud | 17.06.2026 | 19.06.2025 | 26.06.2024 | 30.06.2023 | 28.07.2022 |
| Omakapitali osakaal varadest | 4,1 % | 3,7 % | 3,3 % | 2,7 % | 2,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 23,6 % | 29,5 % | 24,9 % | 23,1 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.